Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Vicla Homes

Vicla Homes

Carrer des Cap Martinet 13, 07819, Nuestra Señora de Jesús, Illes Balears, España

Any de fundació: 2025

Objectes
7
Pisos
7
  • Pis de 85 m² a Santa Eulària des Riu3.000 €Pis de 85 m² a Santa Eulària des Riu2 hab. · 85 m²Calle Cap Martinet. Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 100 m² a Eivissa3.995 €Pis de 100 m² a Eivissa2 hab. · 100 m²Carrer de Sant Carles. Dalt Vila, Eivissa, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 1386 m² a Sant Josep de sa Talaia15.000 €Pis de 1386 m² a Sant Josep de sa Talaia10 hab. · 1386 m²Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 80 m² a Sant Josep de sa Talaia7.500 €Pis de 80 m² a Sant Josep de sa Talaia2 hab. · 80 m²Diseminado Can Grane. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 90 m² a Sant Josep de sa Talaia2.500 €Pis de 90 m² a Sant Josep de sa Talaia3 hab. · 90 m²Avinguda de Vicent Serra. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 65 m² a Sant Antoni de Portmany1.800 €Pis de 65 m² a Sant Antoni de Portmany2 hab. · 65 m²Carrer general banalzat. Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 85 m² a Santa Eulària des Riu
VHVicla Homesfa 3 dies
3.000 €35 € €/m²
2 hab.·1 bany·85 m²
Pis de 85 m² a Santa Eulària des Riu
Calle Cap Martinet. Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
Pis de 100 m² a Eivissa
VHVicla Homesfa 3 dies
3.995 €40 € €/m²
2 hab.·2 banys·100 m²·Planta 1
Pis de 100 m² a Eivissa
Carrer de Sant Carles. Dalt Vila, Eivissa, Illes Balears, Espanya
Pis de 1386 m² a Sant Josep de sa Talaia
VHVicla Homesfa 3 dies
15.000 €11 € €/m²
10 hab.·10 banys·1386 m²
Pis de 1386 m² a Sant Josep de sa Talaia
Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Pis de 80 m² a Sant Josep de sa Talaia
VHVicla Homesfa 3 dies
7.500 €94 € €/m²
2 hab.·2 banys·80 m²
Pis de 80 m² a Sant Josep de sa Talaia
Diseminado Can Grane. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Pis de 90 m² a Sant Josep de sa Talaia
VHVicla Homesfa 3 dies
2.500 €28 € €/m²
3 hab.·1 bany·90 m²
Pis de 90 m² a Sant Josep de sa Talaia
Avinguda de Vicent Serra. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Pis de 65 m² a Sant Antoni de Portmany
VHVicla Homesfa 3 dies
1.800 €28 € €/m²
2 hab.·1 bany·65 m²·Planta 4
Pis de 65 m² a Sant Antoni de Portmany
Carrer general banalzat. Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya
Pis de 110 m² a Santa Eulària des Riu
VHVicla Homesfa 4 dies
6.000 €55 € €/m²
2 hab.·2 banys·110 m²
Pis de 110 m² a Santa Eulària des Riu
Cami De la Iglesia. Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya