Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de VBD REAL ESTATE

VBD REAL ESTATE

Carrer de Sa Punta Des Pinet n 6b, 07829, Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, España

Any de fundació: 2025

Objectes
3
Pisos
2
Cases
1
  • Pis de 325 m² a Sant Josep de sa Talaia12.000 €Pis de 325 m² a Sant Josep de sa Talaia5 hab. · 325 m²Calle 18 Port Des Torrent. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 60 m² a Sant Joan de Labritja2.000 €Pis de 60 m² a Sant Joan de Labritja1 hab. · 60 m²Carretera Portinatx. Sant Joan de Labritja, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 550 m² a Sant Antoni de Portmany16.667 €Casa de 550 m² a Sant Antoni de Portmany5 hab. · 550 m²Calle Can Germa. Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 325 m² a Sant Josep de sa Talaia
VRVBD REAL ESTATEfa 3 dies
12.000 €37 € €/m²
5 hab.·5 banys·325 m²
Pis de 325 m² a Sant Josep de sa Talaia
Calle 18 Port Des Torrent. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Pis de 60 m² a Sant Joan de Labritja
VRVBD REAL ESTATEfa 3 dies
2.000 €33 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²·Planta 1
Pis de 60 m² a Sant Joan de Labritja
Carretera Portinatx. Sant Joan de Labritja, Illes Balears, Espanya
Casa de 550 m² a Sant Antoni de Portmany
VRVBD REAL ESTATEfa 3 dies
16.667 €30 € €/m²
5 hab.·5 banys·550 m²
Casa de 550 m² a Sant Antoni de Portmany
Calle Can Germa. Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya