Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de SOLOALQUILERES SI

SOLOALQUILERES SI

Objectes
8
Pisos
7
Cases
1
  • Casa de 120 m² a Los Arcos1.500 €Casa de 120 m² a Los Arcos4 hab. · 120 m²Calle el Medio, 29. Los Arcos, Navarra, Espanya
  • Pis de 130 m² a Pamplona1.300 €Pis de 130 m² a Pamplona4 hab. · 130 m²Calle San Juan Bosco, 6. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya
  • Pis de 120 m² a Pamplona1.300 €Pis de 120 m² a Pamplona4 hab. · 120 m²Calle Miguel Astrain / Miguel Astrain Kalea, 12. Azpilagaña, Pamplona, Navarra, Espanya
  • Pis de 250 m² a Undués de Lerda1.000 €Pis de 250 m² a Undués de Lerda4 hab. · 250 m²Calle Prado, 50. Undués de Lerda, Saragossa, Aragó, Espanya
  • Pis de 130 m² a Pamplona1.350 €Pis de 130 m² a Pamplona4 hab. · 130 m²Calle Pintor Zubiri. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya
  • Pis de 132 m² a Pamplona1.450 €Pis de 132 m² a Pamplona4 hab. · 132 m²Calle Serafín Olave. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya

8 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 120 m² a Los Arcos
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.500 €13 € €/m²
4 hab.·1 bany·120 m²
Casa de 120 m² a Los Arcos
Calle el Medio, 29. Los Arcos, Navarra, Espanya
Pis de 130 m² a Pamplona
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.300 €10 € €/m²
4 hab.·2 banys·130 m²·Planta 5
Pis de 130 m² a Pamplona
Calle San Juan Bosco, 6. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya
Pis de 120 m² a Pamplona
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.300 €11 € €/m²
4 hab.·2 banys·120 m²·Planta 10
Pis de 120 m² a Pamplona
Calle Miguel Astrain / Miguel Astrain Kalea, 12. Azpilagaña, Pamplona, Navarra, Espanya
Pis de 250 m² a Undués de Lerda
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.000 €4 € €/m²
4 hab.·3 banys·250 m²
Pis de 250 m² a Undués de Lerda
Calle Prado, 50. Undués de Lerda, Saragossa, Aragó, Espanya
Pis de 130 m² a Pamplona
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.350 €10 € €/m²
4 hab.·2 banys·130 m²·Planta 9
Pis de 130 m² a Pamplona
Calle Pintor Zubiri. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya
Pis de 132 m² a Pamplona
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.450 €11 € €/m²
4 hab.·2 banys·132 m²
Pis de 132 m² a Pamplona
Calle Serafín Olave. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya
Pis de 100 m² a Pamplona
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.125 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·100 m²·Planta 3
Pis de 100 m² a Pamplona
Avenida de Pío XII. Iturrama, Pamplona, Navarra, Espanya
Pis de 130 m² a Pamplona
SSSOLOALQUILERES SIfa 3 dies
1.150 €9 € €/m²
4 hab.·2 banys·130 m²·Planta 5
Pis de 130 m² a Pamplona
Calle Obispo Irurita. Pamplona, Navarra, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya