Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Seahome Real Estate

Seahome Real Estate

Calle el Donante 1, 03190, Alicante, España

Any de fundació: 2025

Objectes
14
Pisos
11
Cases
3
  • Pis de 104 m² a Oriola850 €Pis de 104 m² a Oriola3 hab. · 104 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 100 m² a Oriola1.500 €Pis de 100 m² a Oriola3 hab. · 100 m²Clavo. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 90 m² a Torrevella950 €Pis de 90 m² a Torrevella3 hab. · 90 m²Torrevella, Alacant, Espanya
  • Casa de 105 m² a el Pilar de la Foradada1.000 €Casa de 105 m² a el Pilar de la Foradada3 hab. · 105 m²El Pilar de la Foradada, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 90 m² a Oriola1.250 €Casa de 90 m² a Oriola3 hab. · 90 m²C. Aire. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 100 m² a Torrevella1.250 €Pis de 100 m² a Torrevella3 hab. · 100 m²Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

14 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 104 m² a Oriola
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
850 €8 € €/m²
3 hab.·2 banys·104 m²·Planta 4
Pis de 104 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 100 m² a Oriola
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.500 €15 € €/m²
3 hab.·2 banys·100 m²
Pis de 100 m² a Oriola
Clavo. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 90 m² a Torrevella
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
950 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·90 m²
Pis de 90 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Espanya
Casa de 105 m² a el Pilar de la Foradada
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.000 €10 € €/m²
3 hab.·2 banys·105 m²
Casa de 105 m² a el Pilar de la Foradada
El Pilar de la Foradada, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 90 m² a Oriola
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.250 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·90 m²
Casa de 90 m² a Oriola
C. Aire. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 100 m² a Torrevella
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.250 €13 € €/m²
3 hab.·2 banys·100 m²
Pis de 100 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 80 m² a Torrevella
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
850 €11 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²
Pis de 80 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 115 m² a Oriola
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.300 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·115 m²
Pis de 115 m² a Oriola
Cabo San Vicente. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 68 m² a Guardamar del Segura
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
750 €11 € €/m²
2 hab.·1 bany·68 m²·Planta 1
Pis de 68 m² a Guardamar del Segura
Guardamar del Segura, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 78 m² a el Pilar de la Foradada
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.800 €23 € €/m²
2 hab.·2 banys·78 m²
Pis de 78 m² a el Pilar de la Foradada
Jose Maria Olazabal. el Pilar de la Foradada, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 80 m² a Torrevella
SRSeahome Real Estatefa 4 dies
1.100 €14 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²
Pis de 80 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 40 m² a Oriola
SRSeahome Real Estatefa 21 hores
550 €14 € €/m²
1 hab.·1 bany·40 m²
Pis de 40 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya