Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Rustic Bisbal

Rustic Bisbal

avenida AVD. LES VOLTES, 29 - 17100 - La Bisbal d'Empordà - (Girona), 17100, La Bisbal d'Empordà, Girona, España

Any de fundació: 2008

Objectes
7
Cases
7
  • Casa de 205 m² a Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura1.420 €Casa de 205 m² a Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura4 hab. · 205 m²Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura, Girona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 120 m² a Llagostera1.800 €Casa de 120 m² a Llagostera5 hab. · 120 m²Calle Veïnat de Panedes. Llagostera, Girona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 120 m² a Llagostera1.600 €Casa de 120 m² a Llagostera4 hab. · 120 m²Calle Veïnat de Panedes. Llagostera, Girona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 257 m² a Navata1.500 €Casa de 257 m² a Navata4 hab. · 257 m²Navata, Girona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 125 m² a Gualta1.450 €Casa de 125 m² a Gualta3 hab. · 125 m²Gualta, Girona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 864 m² a Vilanant6.000 €Casa de 864 m² a Vilanant7 hab. · 864 m²Calle Mas Arrufat. Vilanant, Girona, Catalunya, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 205 m² a Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura
RBRustic Bisbalabans-d’ahir
1.420 €7 € €/m²
4 hab.·3 banys·205 m²
Casa de 205 m² a Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura
Cruïlles, Monells i Sant Sadurní de l'Heura, Girona, Catalunya, Espanya
Casa de 120 m² a Llagostera
RBRustic Bisbalabans-d’ahir
1.800 €15 € €/m²
5 hab.·7 banys·120 m²
Casa de 120 m² a Llagostera
Calle Veïnat de Panedes. Llagostera, Girona, Catalunya, Espanya
Casa de 120 m² a Llagostera
RBRustic Bisbalfa 3 dies
1.600 €13 € €/m²
4 hab.·5 banys·120 m²
Casa de 120 m² a Llagostera
Calle Veïnat de Panedes. Llagostera, Girona, Catalunya, Espanya
Casa de 257 m² a Navata
RBRustic Bisbalfa 3 dies
1.500 €6 € €/m²
4 hab.·3 banys·257 m²
Casa de 257 m² a Navata
Navata, Girona, Catalunya, Espanya
Casa de 125 m² a Gualta
RBRustic Bisbalfa 3 dies
1.450 €12 € €/m²
3 hab.·3 banys·125 m²
Casa de 125 m² a Gualta
Gualta, Girona, Catalunya, Espanya
Casa de 864 m² a Vilanant
RBRustic Bisbalfa 3 dies
6.000 €7 € €/m²
7 hab.·5 banys·864 m²
Casa de 864 m² a Vilanant
Calle Mas Arrufat. Vilanant, Girona, Catalunya, Espanya
Casa de 235 m² a Fontanilles
RBRustic Bisbalfa 3 dies
1.440 €6 € €/m²
3 hab.·4 banys·235 m²
Casa de 235 m² a Fontanilles
Fontanilles, Girona, Catalunya, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya