Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de PERCAN INMOBILIARIA

PERCAN INMOBILIARIA

Plaza García Lorca 1, 03560, El Campello, Alicante, España

Objectes
5
Pisos
2
Cases
3
  • Casa de 150 m² a el Campello1.300 €Casa de 150 m² a el Campello3 hab. · 150 m²El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 289 m² a el Campello1.800 €Casa de 289 m² a el Campello3 hab. · 289 m²El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 170 m² a Alacant2.000 €Pis de 170 m² a Alacant3 hab. · 170 m²Centro, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 123 m² a el Campello1.450 €Casa de 123 m² a el Campello4 hab. · 123 m²El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 200 m² a Xixona1.450 €Pis de 200 m² a Xixona6 hab. · 200 m²Xixona, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 150 m² a el Campello
PIPERCAN INMOBILIARIAfa 3 dies
1.300 €8 € €/m²
3 hab.·1 bany·150 m²
Casa de 150 m² a el Campello
El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 289 m² a el Campello
PIPERCAN INMOBILIARIAfa 3 dies
1.800 €6 € €/m²
3 hab.·3 banys·289 m²
Casa de 289 m² a el Campello
El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 170 m² a Alacant
PIPERCAN INMOBILIARIAfa 3 dies
2.000 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·170 m²·Planta 4
Pis de 170 m² a Alacant
Centro, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 123 m² a el Campello
PIPERCAN INMOBILIARIAfa 3 dies
1.450 €11 € €/m²
4 hab.·1 bany·123 m²
Casa de 123 m² a el Campello
El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 200 m² a Xixona
PIPERCAN INMOBILIARIAla setmana passada
1.450 €7 € €/m²
6 hab.·3 banys·200 m²
Pis de 200 m² a Xixona
Xixona, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya