Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Olive Tree Real Estate

Olive Tree Real Estate

Calle Navarra 10, 07800, Eivissa, Illes Balears, España

Any de fundació: 2021

Objectes
7
Pisos
7
  • Pis de 85 m² a Sant Josep de sa Talaia2.550 €Pis de 85 m² a Sant Josep de sa Talaia2 hab. · 85 m²Calle Benimussa. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 114 m² a Santa Eulària des Riu3.500 €Pis de 114 m² a Santa Eulària des Riu5 hab. · 114 m²Calle Sant Joan. Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 100 m² a Eivissa2.800 €Pis de 100 m² a Eivissa2 hab. · 100 m²Calle Miquel Caieta Soler. s'Alamera, Eivissa, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 100 m² a Sant Josep de sa Talaia3.500 €Pis de 100 m² a Sant Josep de sa Talaia2 hab. · 100 m²Carretera Es Cavallet. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 67 m² a Sant Antoni de Portmany1.600 €Pis de 67 m² a Sant Antoni de Portmany1 hab. · 67 m²Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 80 m² a Eivissa2.900 €Pis de 80 m² a Eivissa2 hab. · 80 m²Avenida Pedro Matutes Noguera. es Viver, Eivissa, Illes Balears, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 85 m² a Sant Josep de sa Talaia
OTOlive Tree Real Estateabans-d’ahir
2.550 €30 € €/m²
2 hab.·2 banys·85 m²
Pis de 85 m² a Sant Josep de sa Talaia
Calle Benimussa. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Pis de 114 m² a Santa Eulària des Riu
OTOlive Tree Real Estatefa 3 dies
3.500 €31 € €/m²
5 hab.·2 banys·114 m²
Pis de 114 m² a Santa Eulària des Riu
Calle Sant Joan. Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
Pis de 100 m² a Eivissa
OTOlive Tree Real Estatefa 3 dies
2.800 €28 € €/m²
2 hab.·1 bany·100 m²
Pis de 100 m² a Eivissa
Calle Miquel Caieta Soler. s'Alamera, Eivissa, Illes Balears, Espanya
Pis de 100 m² a Sant Josep de sa Talaia
OTOlive Tree Real Estatefa 3 dies
3.500 €35 € €/m²
2 hab.·1 bany·100 m²
Pis de 100 m² a Sant Josep de sa Talaia
Carretera Es Cavallet. Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Pis de 67 m² a Sant Antoni de Portmany
OTOlive Tree Real Estatefa 3 dies
1.600 €24 € €/m²
1 hab.·1 bany·67 m²
Pis de 67 m² a Sant Antoni de Portmany
Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya
Pis de 80 m² a Eivissa
OTOlive Tree Real Estatefa 3 dies
2.900 €36 € €/m²
2 hab.·2 banys·80 m²
Pis de 80 m² a Eivissa
Avenida Pedro Matutes Noguera. es Viver, Eivissa, Illes Balears, Espanya
Pis de 50 m² a Sant Josep de sa Talaia
OTOlive Tree Real Estatefa 3 dies
1.100 €22 € €/m²
1 bany·50 m²
Pis de 50 m² a Sant Josep de sa Talaia
Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya