Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de My New Home

My New Home

Carretera general las arenas 100, 38400, Puerto de la cruz, Santa Cruz de Tenerife, España

Any de fundació: 2023

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Casa de 140 m² a Los Realejos1.200 €Casa de 140 m² a Los Realejos3 hab. · 140 m²Calle el Naranjo. Los Realejos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 98 m² a Puerto de la Cruz1.400 €Pis de 98 m² a Puerto de la Cruz3 hab. · 98 m²Calle de Enrique Talg. Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 105 m² a Santa Cruz de Tenerife1.000 €Pis de 105 m² a Santa Cruz de Tenerife4 hab. · 105 m²Calle Vulcano. Ofra-Costa Sur, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 95 m² a San Cristóbal de La Laguna1.000 €Pis de 95 m² a San Cristóbal de La Laguna3 hab. · 95 m²Calle Domingo Pérez Minik. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 140 m² a Los Realejos
MNMy New Homeabans-d’ahir
1.200 €9 € €/m²
3 hab.·2 banys·140 m²
Casa de 140 m² a Los Realejos
Calle el Naranjo. Los Realejos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 98 m² a Puerto de la Cruz
MNMy New Homeabans-d’ahir
1.400 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·98 m²·Planta 3
Pis de 98 m² a Puerto de la Cruz
Calle de Enrique Talg. Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 105 m² a Santa Cruz de Tenerife
MNMy New Homefa 3 dies
1.000 €10 € €/m²
4 hab.·2 banys·105 m²·Planta 7
Pis de 105 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Vulcano. Ofra-Costa Sur, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 95 m² a San Cristóbal de La Laguna
MNMy New Homefa 3 dies
1.000 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·95 m²·Planta 2
Pis de 95 m² a San Cristóbal de La Laguna
Calle Domingo Pérez Minik. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya