Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Mondialite

Mondialite

07800, Ibiza, Illes Balears

Any de fundació: 2018

Objectes
9
Pisos
3
Cases
6
  • Pis de 140 m² a Sant Josep de sa Talaia3.500 €Pis de 140 m² a Sant Josep de sa Talaia3 hab. · 140 m²Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 710 m² a Santa Eulària des Riu12.500 €Casa de 710 m² a Santa Eulària des Riu6 hab. · 710 m²Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 260 m² a Sant Joan de Labritja10.000 €Casa de 260 m² a Sant Joan de Labritja5 hab. · 260 m²Sant Joan de Labritja, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 293 m² a Sant Joan de Labritja3.750 €Casa de 293 m² a Sant Joan de Labritja5 hab. · 293 m²Sant Joan de Labritja, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 55 m² a Santa Eulària des Riu1.500 €Pis de 55 m² a Santa Eulària des Riu2 hab. · 55 m²Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 350 m² a Sant Antoni de Portmany13.333 €Casa de 350 m² a Sant Antoni de Portmany6 hab. · 350 m²Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya

9 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 140 m² a Sant Josep de sa Talaia
MMondialiteabans-d’ahir
3.500 €25 € €/m²
3 hab.·2 banys·140 m²·Planta 3
Pis de 140 m² a Sant Josep de sa Talaia
Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Casa de 710 m² a Santa Eulària des Riu
MMondialitefa 3 dies
12.500 €18 € €/m²
6 hab.·3 banys·710 m²
Casa de 710 m² a Santa Eulària des Riu
Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
Casa de 260 m² a Sant Joan de Labritja
MMondialitefa 3 dies
10.000 €38 € €/m²
5 hab.·6 banys·260 m²
Casa de 260 m² a Sant Joan de Labritja
Sant Joan de Labritja, Illes Balears, Espanya
Casa de 293 m² a Sant Joan de Labritja
MMondialitefa 3 dies
3.750 €13 € €/m²
5 hab.·3 banys·293 m²
Casa de 293 m² a Sant Joan de Labritja
Sant Joan de Labritja, Illes Balears, Espanya
Pis de 55 m² a Santa Eulària des Riu
MMondialitefa 3 dies
1.500 €27 € €/m²
2 hab.·1 bany·55 m²
Pis de 55 m² a Santa Eulària des Riu
Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
Casa de 350 m² a Sant Antoni de Portmany
MMondialitefa 4 dies
13.333 €38 € €/m²
6 hab.·5 banys·350 m²
Casa de 350 m² a Sant Antoni de Portmany
Sant Antoni de Portmany, Illes Balears, Espanya
Pis de 200 m² a Santa Eulària des Riu
MMondialitela setmana passada
3.000 €15 € €/m²
3 hab.·2 banys·200 m²·Planta 1
Pis de 200 m² a Santa Eulària des Riu
Santa Eulària des Riu, Illes Balears, Espanya
Casa de 85 m² a Eivissa
MMondialitela setmana passada
3.000 €35 € €/m²
2 hab.·1 bany·85 m²
Casa de 85 m² a Eivissa
Talamanca, Eivissa, Illes Balears, Espanya
Casa de 250 m² a Sant Josep de sa Talaia
MMondialitefa 2 setmanes
2.500 €10 € €/m²
5 hab.·3 banys·250 m²
Casa de 250 m² a Sant Josep de sa Talaia
Sant Josep de sa Talaia, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya