Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Marproperty

Marproperty

plaza pescadores 8, 03140, Guardamar del segura, Alicante, España

Any de fundació: 2021

Objectes
4
Pisos
1
Cases
3
  • Casa de 63 m² a Oriola1.000 €Casa de 63 m² a Oriola2 hab. · 63 m²Calle Estaca. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 178 m² a Rojals2.100 €Casa de 178 m² a Rojals3 hab. · 178 m²Rojals, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 160 m² a Los Montesinos2.800 €Casa de 160 m² a Los Montesinos3 hab. · 160 m²Calle Amapola s/n. Los Montesinos, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 115 m² a Torrevella1.600 €Pis de 115 m² a Torrevella2 hab. · 115 m²Calle Nicolás Copérnico. Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 63 m² a Oriola
MMarpropertyfa 3 dies
1.000 €16 € €/m²
2 hab.·1 bany·63 m²
Casa de 63 m² a Oriola
Calle Estaca. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 178 m² a Rojals
MMarpropertyla setmana passada
2.100 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·178 m²
Casa de 178 m² a Rojals
Rojals, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 160 m² a Los Montesinos
MMarpropertyla setmana passada
2.800 €18 € €/m²
3 hab.·3 banys·160 m²
Casa de 160 m² a Los Montesinos
Calle Amapola s/n. Los Montesinos, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 115 m² a Torrevella
MMarpropertyfa 2 setmanes
1.600 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·115 m²
Pis de 115 m² a Torrevella
Calle Nicolás Copérnico. Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya