Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Marproperty

Marproperty

plaza pescadores 8, 03140, Guardamar del segura, Alicante, España

Any de fundació: 2021

Objectes
3
Pisos
1
Cases
2
  • Casa de 178 m² a Rojals2.100 €Casa de 178 m² a Rojals3 hab. · 178 m²Rojals, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 160 m² a Los Montesinos2.800 €Casa de 160 m² a Los Montesinos3 hab. · 160 m²Calle Amapola s/n. Los Montesinos, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 115 m² a Torrevella1.600 €Pis de 115 m² a Torrevella2 hab. · 115 m²Calle Nicolás Copérnico. Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 178 m² a Rojals
MMarpropertyahir
2.100 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·178 m²
Casa de 178 m² a Rojals
Rojals, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 160 m² a Los Montesinos
MMarpropertyabans-d’ahir
2.800 €18 € €/m²
3 hab.·3 banys·160 m²
Casa de 160 m² a Los Montesinos
Calle Amapola s/n. Los Montesinos, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 115 m² a Torrevella
MMarpropertyla setmana passada
1.600 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·115 m²
Pis de 115 m² a Torrevella
Calle Nicolás Copérnico. Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya