Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Mallorca Open

Mallorca Open

Calle Ses Parres 1, 07500, Manacor, Illes Balears, España

Any de fundació: 2021

Objectes
3
Pisos
2
Cases
1
  • Pis de 250 m² a Sant Joan3.000 €Pis de 250 m² a Sant Joan4 hab. · 250 m²Sant Joan, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 140 m² a Manacor2.000 €Pis de 140 m² a Manacor2 hab. · 140 m²Manacor, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 350 m² a Felanitx3.700 €Casa de 350 m² a Felanitx6 hab. · 350 m²Felanitx, Illes Balears, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 250 m² a Sant Joan
MOMallorca Openfa 2 setmanes
3.000 €12 € €/m²
4 hab.·2 banys·250 m²
Pis de 250 m² a Sant Joan
Sant Joan, Illes Balears, Espanya
Pis de 140 m² a Manacor
MOMallorca Openfa 2 setmanes
2.000 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·140 m²
Pis de 140 m² a Manacor
Manacor, Illes Balears, Espanya
Casa de 350 m² a Felanitx
MOMallorca Openfa 2 setmanes
3.700 €11 € €/m²
6 hab.·6 banys·350 m²
Casa de 350 m² a Felanitx
Felanitx, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya