Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de López Ochando Inmobiliaria

López Ochando Inmobiliaria

Calle Quintín Benito, 27, 38006

Any de fundació: 2016

Objectes
6
Pisos
4
Cases
2
  • Casa de 133 m² a San Miguel de Abona3.000 €Casa de 133 m² a San Miguel de Abona3 hab. · 133 m²Calle Aulaga, 1325. San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 122 m² a Santa Cruz de Tenerife1.200 €Pis de 122 m² a Santa Cruz de Tenerife2 hab. · 122 m²Calle Veremundo Perera, 2. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna1.250 €Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna2 hab. · 87 m²Calle Hermano Mateo, 2. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 107 m² a San Cristóbal de La Laguna1.000 €Pis de 107 m² a San Cristóbal de La Laguna3 hab. · 107 m²Carretera Entrada Valle Tabares, 110. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 152 m² a San Cristóbal de La Laguna750 €Pis de 152 m² a San Cristóbal de La Laguna1 hab. · 152 m²Calle Océano Atlántico, 2. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de lloguer, San Cristóbal de La Laguna2.000 €Casa de lloguer, San Cristóbal de La Laguna6 hab.Avenida de la República Argentina, 6. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 133 m² a San Miguel de Abona
LOLópez Ochando Inmobiliariaabans-d’ahir
3.000 €23 € €/m²
3 hab.·2 banys·133 m²
Casa de 133 m² a San Miguel de Abona
Calle Aulaga, 1325. San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 122 m² a Santa Cruz de Tenerife
LOLópez Ochando Inmobiliariafa 3 dies
1.200 €10 € €/m²
2 hab.·2 banys·122 m²
Pis de 122 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Veremundo Perera, 2. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna
LOLópez Ochando Inmobiliariafa 3 dies
1.250 €14 € €/m²
2 hab.·1 bany·87 m²·Planta 2
Pis de 87 m² a San Cristóbal de La Laguna
Calle Hermano Mateo, 2. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 107 m² a San Cristóbal de La Laguna
LOLópez Ochando Inmobiliariafa 3 dies
1.000 €9 € €/m²
3 hab.·2 banys·107 m²·Planta 2
Pis de 107 m² a San Cristóbal de La Laguna
Carretera Entrada Valle Tabares, 110. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 152 m² a San Cristóbal de La Laguna
LOLópez Ochando Inmobiliariafa 3 dies
750 €5 € €/m²
1 hab.·1 bany·152 m²
Pis de 152 m² a San Cristóbal de La Laguna
Calle Océano Atlántico, 2. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de lloguer, San Cristóbal de La Laguna
LOLópez Ochando Inmobiliariafa 3 dies
2.000 €
6 hab.·2 banys
Casa de lloguer, San Cristóbal de La Laguna
Avenida de la República Argentina, 6. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya