Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
KA

KGESTIONA ARTE INMOBILIARIO

Objectes
3
Pisos
3
  • Pis de 110 m² a Madrid1.450 €Pis de 110 m² a Madrid2 hab. · 110 m²Calle de Miguel Yuste. Simancas, San Blas - Canillejas, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 140 m² a Benidorm3.000 €Pis de 140 m² a Benidorm3 hab. · 140 m²Avenida Puerto Rico. Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 185 m² a Altea2.800 €Pis de 185 m² a Altea3 hab. · 185 m²Ronda del Atardecer. Altea, Alacant, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 110 m² a Madrid
KAKGESTIONA ARTE INMOBILIARIOfa 5 dies
1.450 €13 € €/m²
2 hab.·2 banys·110 m²
Pis de 110 m² a Madrid
Calle de Miguel Yuste. Simancas, San Blas - Canillejas, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 140 m² a Benidorm
KAKGESTIONA ARTE INMOBILIARIOfa 5 dies
3.000 €21 € €/m²
3 hab.·2 banys·140 m²·Planta 7
Pis de 140 m² a Benidorm
Avenida Puerto Rico. Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 185 m² a Altea
KAKGESTIONA ARTE INMOBILIARIOfa 5 dies
2.800 €15 € €/m²
3 hab.·3 banys·185 m²·Planta 3
Pis de 185 m² a Altea
Ronda del Atardecer. Altea, Alacant, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya