Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Keystone Holding SCP

Keystone Holding SCP

Avda. Joan Miró 63 -, 07014, Palma de Mallorca, Illes Balears, España

Objectes
7
Pisos
7
  • Pis de 235 m² a Palma3.500 €Pis de 235 m² a Palma5 hab. · 235 m²Calle del Marquès de la Sènia. Palma, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 147 m² a Palma2.750 €Pis de 147 m² a Palma3 hab. · 147 m²Calle d'Alfred Bonet. Palma, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 70 m² a Calvià2.000 €Pis de 70 m² a Calvià2 hab. · 70 m²Carretera el t Carretera Magaluf-S. Ponsa. Calvià, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 65 m² a Alacant1.200 €Pis de 65 m² a Alacant2 hab. · 65 m²Avenida de la Costa Blanca. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 108 m² a Alacant1.900 €Pis de 108 m² a Alacant5 hab. · 108 m²Calle Doctor Buades. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 120 m² a Llucmajor2.750 €Pis de 120 m² a Llucmajor3 hab. · 120 m²Llucmajor, Illes Balears, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 235 m² a Palma
KHKeystone Holding SCPabans-d’ahir
3.500 €15 € €/m²
5 hab.·3 banys·235 m²
Pis de 235 m² a Palma
Calle del Marquès de la Sènia. Palma, Illes Balears, Espanya
Pis de 147 m² a Palma
KHKeystone Holding SCPabans-d’ahir
2.750 €19 € €/m²
3 hab.·2 banys·147 m²
Pis de 147 m² a Palma
Calle d'Alfred Bonet. Palma, Illes Balears, Espanya
Pis de 70 m² a Calvià
KHKeystone Holding SCPfa 3 dies
2.000 €29 € €/m²
2 hab.·1 bany·70 m²
Pis de 70 m² a Calvià
Carretera el t Carretera Magaluf-S. Ponsa. Calvià, Illes Balears, Espanya
Pis de 65 m² a Alacant
KHKeystone Holding SCPfa 2 setmanes
1.200 €18 € €/m²
2 hab.·1 bany·65 m²
Pis de 65 m² a Alacant
Avenida de la Costa Blanca. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 108 m² a Alacant
KHKeystone Holding SCPfa 2 setmanes
1.900 €18 € €/m²
5 hab.·2 banys·108 m²
Pis de 108 m² a Alacant
Calle Doctor Buades. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 120 m² a Llucmajor
KHKeystone Holding SCPfa 2 setmanes
2.750 €23 € €/m²
3 hab.·2 banys·120 m²
Pis de 120 m² a Llucmajor
Llucmajor, Illes Balears, Espanya
Pis de 90 m² a Palma
KHKeystone Holding SCPfa 2 setmanes
1.750 €19 € €/m²
3 hab.·2 banys·90 m²
Pis de 90 m² a Palma
Calle de Can Xado. Palma, Illes Balears, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya