Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de International Investment Marbella

International Investment Marbella

Avenida Jose Banus Edificio Málaga 2, 29660, Marbella, Málaga, España

Any de fundació: 2026

Objectes
3
Pisos
3
  • Pis de 176 m² a Marbella4.000 €Pis de 176 m² a Marbella3 hab. · 176 m²Urbanizacion n Andalucia j. Marbella, Málaga, Andalusia, Espanya
  • Pis de 141 m² a Mijas1.800 €Pis de 141 m² a Mijas2 hab. · 141 m²Calle Mar de Calahonda. Mijas, Málaga, Espanya
  • Pis de 110 m² a Estepona2.990 €Pis de 110 m² a Estepona3 hab. · 110 m²Estepona, Málaga, Andalusia, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 176 m² a Marbella
IIInternational Investment Marbellafa 6 dies
4.000 €23 € €/m²
3 hab.·2 banys·176 m²·Planta 1
Pis de 176 m² a Marbella
Urbanizacion n Andalucia j. Marbella, Málaga, Andalusia, Espanya
Pis de 141 m² a Mijas
IIInternational Investment Marbellafa 6 dies
1.800 €13 € €/m²
2 hab.·2 banys·141 m²·Planta 2
Pis de 141 m² a Mijas
Calle Mar de Calahonda. Mijas, Málaga, Espanya
Pis de 110 m² a Estepona
IIInternational Investment Marbellafa 3 setmanes
2.990 €27 € €/m²
3 hab.·2 banys·110 m²
Pis de 110 m² a Estepona
Estepona, Málaga, Andalusia, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya