Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Ziegel

INMOBILIARIA Ziegel

Avenida Primero de Mayo 17, 35002, Las Palmas de Gran Canaria, Las Palmas, España

Objectes
20
Pisos
16
Cases
4
  • Pis de 55 m² a Santiago del Teide1.150 €Pis de 55 m² a Santiago del Teide1 hab. · 55 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 50 m² a San Miguel de Abona1.300 €Pis de 50 m² a San Miguel de Abona1 hab. · 50 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 120 m² a San Miguel de Abona2.000 €Casa de 120 m² a San Miguel de Abona3 hab. · 120 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 62 m² a Arico1.200 €Pis de 62 m² a Arico2 hab. · 62 m²Arico, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 60 m² a Las Palmas de Gran Canaria800 €Pis de 60 m² a Las Palmas de Gran Canaria2 hab. · 60 m²Las Palmas de Gran Canaria, Província de Las Palmas, Canàries, Espanya
  • Pis de 89 m² a Santa Cruz de Tenerife1.100 €Pis de 89 m² a Santa Cruz de Tenerife3 hab. · 89 m²Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

20 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 55 m² a Santiago del Teide
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 6 hores
1.150 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·55 m²
Pis de 55 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 50 m² a San Miguel de Abona
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.300 €26 € €/m²
1 hab.·1 bany·50 m²
Pis de 50 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 120 m² a San Miguel de Abona
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
2.000 €17 € €/m²
3 hab.·3 banys·120 m²
Casa de 120 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 62 m² a Arico
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.200 €19 € €/m²
2 hab.·1 bany·62 m²
Pis de 62 m² a Arico
Arico, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 60 m² a Las Palmas de Gran Canaria
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
800 €13 € €/m²
2 hab.·1 bany·60 m²
Pis de 60 m² a Las Palmas de Gran Canaria
Las Palmas de Gran Canaria, Província de Las Palmas, Canàries, Espanya
Pis de 89 m² a Santa Cruz de Tenerife
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.100 €12 € €/m²
3 hab.·1 bany·89 m²
Pis de 89 m² a Santa Cruz de Tenerife
Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 90 m² a Las Palmas de Gran Canaria
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.180 €13 € €/m²
3 hab.·2 banys·90 m²
Pis de 90 m² a Las Palmas de Gran Canaria
Las Palmas de Gran Canaria, Província de Las Palmas, Canàries, Espanya
Pis de 45 m² a Puerto de la Cruz
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.000 €22 € €/m²
1 hab.·1 bany·45 m²
Pis de 45 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 50 m² a San Miguel de Abona
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.200 €24 € €/m²
1 hab.·1 bany·50 m²
Pis de 50 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 58 m² a San Miguel de Abona
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
990 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·58 m²
Pis de 58 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 34 m² a Las Palmas de Gran Canaria
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
1.100 €32 € €/m²
1 hab.·1 bany·34 m²
Pis de 34 m² a Las Palmas de Gran Canaria
Santa Catalina-Canteras, Las Palmas de Gran Canaria, Província de Las Palmas, Canàries
Casa de 180 m² a El Rosario
IZINMOBILIARIA Ziegelfa 3 dies
2.200 €12 € €/m²
4 hab.·3 banys·180 m²
Casa de 180 m² a El Rosario
El Rosario, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya