Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Virginia R. G.

INMOBILIARIA Virginia R. G.

Objectes
3
Pisos
2
Cases
1
  • Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife1.400 €Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife2 hab. · 50 m²Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 390 m² a Icod de los Vinos1.390 €Pis de 390 m² a Icod de los Vinos7 hab. · 390 m²Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 200 m² a San Cristóbal de La Laguna1.900 €Casa de 200 m² a San Cristóbal de La Laguna4 hab. · 200 m²San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife
IVINMOBILIARIA Virginia R. G.abans-d’ahir
1.400 €28 € €/m²
2 hab.·1 bany·50 m²·Planta 1
Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife
Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 390 m² a Icod de los Vinos
IVINMOBILIARIA Virginia R. G.fa 5 dies
1.390 €3 € €/m²
7 hab.·3 banys·390 m²·Planta 5
Pis de 390 m² a Icod de los Vinos
Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 200 m² a San Cristóbal de La Laguna
IVINMOBILIARIA Virginia R. G.fa 6 dies
1.900 €9 € €/m²
4 hab.·1 bany·200 m²
Casa de 200 m² a San Cristóbal de La Laguna
San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya