Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Inmobiliaria Valera Poveda

Inmobiliaria Valera Poveda

Av. Eusebio Sempere 22, 03003, Alicante, España

Any de fundació: 2024

Objectes
11
Pisos
8
Cases
3
  • Pis de 126 m² a Conca1.350 €Pis de 126 m² a Conca5 hab. · 126 m²Conca, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 115 m² a Albacete800 €Pis de 115 m² a Albacete4 hab. · 115 m²Calle Teruel, 23. Distrito 5, Albacete, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 140 m² a Sant Vicent del Raspeig1.200 €Pis de 140 m² a Sant Vicent del Raspeig3 hab. · 140 m²Calle Cuba, 3. Sant Vicent del Raspeig, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 125 m² a Albacete1.100 €Pis de 125 m² a Albacete4 hab. · 125 m²Calle Pedro Coca, 57. Distrito 2, Albacete, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 120 m² a Motilla del Palancar700 €Pis de 120 m² a Motilla del Palancar3 hab. · 120 m²Motilla del Palancar, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
  • Pis de 120 m² a Motilla del Palancar0 €Pis de 120 m² a Motilla del Palancar3 hab. · 120 m²Carretera Valencia, 48. Motilla del Palancar, Conca, Castella-la Manxa, Espanya

11 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 126 m² a Conca
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
1.350 €11 € €/m²
5 hab.·2 banys·126 m²·Planta 3
Pis de 126 m² a Conca
Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 115 m² a Albacete
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
800 €7 € €/m²
4 hab.·2 banys·115 m²·Planta 2
Pis de 115 m² a Albacete
Calle Teruel, 23. Distrito 5, Albacete, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 140 m² a Sant Vicent del Raspeig
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
1.200 €9 € €/m²
3 hab.·2 banys·140 m²·Planta 1
Pis de 140 m² a Sant Vicent del Raspeig
Calle Cuba, 3. Sant Vicent del Raspeig, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 125 m² a Albacete
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
1.100 €9 € €/m²
4 hab.·2 banys·125 m²·Planta 2
Pis de 125 m² a Albacete
Calle Pedro Coca, 57. Distrito 2, Albacete, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 120 m² a Motilla del Palancar
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
700 €6 € €/m²
3 hab.·2 banys·120 m²·Planta 1
Pis de 120 m² a Motilla del Palancar
Motilla del Palancar, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 120 m² a Motilla del Palancar
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
0 €
3 hab.·2 banys·120 m²·Planta 1
Pis de 120 m² a Motilla del Palancar
Carretera Valencia, 48. Motilla del Palancar, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de 90 m² a Conca
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
800 €9 € €/m²
3 hab.·1 bany·90 m²·Planta 4
Pis de 90 m² a Conca
Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Pis de lloguer, Motilla del Palancar
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
0 €
3 hab.·1 bany·Planta 3
Pis de lloguer, Motilla del Palancar
Calle Sacerdote Fernando Pastor, 28. Motilla del Palancar, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Casa de lloguer, Chumillas
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
350 €
5 hab.·6 banys
Casa de lloguer, Chumillas
Calle Estrecha. Chumillas, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Casa de lloguer, Motilla del Palancar
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
700 €
3 hab.·1 bany
Casa de lloguer, Motilla del Palancar
Calle Doctor de Vicente Vega. Motilla del Palancar, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Casa de lloguer, El Peral
IVInmobiliaria Valera Povedafa 3 dies
950 €
4 hab.·2 banys
Casa de lloguer, El Peral
Calle Picota, 14. El Peral, Conca, Castella-la Manxa, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya