Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA TOMAS FABRY

INMOBILIARIA TOMAS FABRY

CALLE ASTURIAS 71, 38660, Adeje, Santa Cruz de Tenerife, España

Objectes
6
Pisos
6
  • Pis de 30 m² a Arona870 €Pis de 30 m² a Arona30 m²Arona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 60 m² a San Miguel de Abona1.200 €Pis de 60 m² a San Miguel de Abona1 hab. · 60 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 43 m² a Adeje1.500 €Pis de 43 m² a Adeje43 m²Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 49 m² a San Miguel de Abona1.795 €Pis de 49 m² a San Miguel de Abona1 hab. · 49 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 55 m² a Adeje2.950 €Pis de 55 m² a Adeje1 hab. · 55 m²Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 77 m² a Guía de Isora3.750 €Pis de 77 m² a Guía de Isora2 hab. · 77 m²Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 30 m² a Arona
ITINMOBILIARIA TOMAS FABRYabans-d’ahir
870 €29 € €/m²
1 bany·30 m²·Planta 2
Pis de 30 m² a Arona
Arona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 60 m² a San Miguel de Abona
ITINMOBILIARIA TOMAS FABRYfa 3 dies
1.200 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²·Planta 2
Pis de 60 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 43 m² a Adeje
ITINMOBILIARIA TOMAS FABRYfa 3 dies
1.500 €34 € €/m²
1 bany·43 m²·Planta 15
Pis de 43 m² a Adeje
Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 49 m² a San Miguel de Abona
ITINMOBILIARIA TOMAS FABRYfa 3 dies
1.795 €36 € €/m²
1 hab.·1 bany·49 m²·Planta 1
Pis de 49 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 55 m² a Adeje
ITINMOBILIARIA TOMAS FABRYfa 3 dies
2.950 €53 € €/m²
1 hab.·1 bany·55 m²·Planta 1
Pis de 55 m² a Adeje
Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 77 m² a Guía de Isora
ITINMOBILIARIA TOMAS FABRYfa 3 dies
3.750 €48 € €/m²
2 hab.·2 banys·77 m²·Planta 1
Pis de 77 m² a Guía de Isora
Guía de Isora, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya