Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a GranadaLloguer a SevillaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORS

INMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORS

Objectes
5
Pisos
4
Cases
1
  • Pis de 300 m² a Barcelona8.000 €Pis de 300 m² a Barcelona5 hab. · 300 m²Pedralbes, les Corts, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 232 m² a Barcelona5.300 €Pis de 232 m² a Barcelona5 hab. · 232 m²Pedralbes, les Corts, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 180 m² a Barcelona6.000 €Pis de 180 m² a Barcelona4 hab. · 180 m²Les Tres Torres, Sarrià - Sant Gervasi, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 170 m² a Población de Arroyo7.900 €Pis de 170 m² a Población de Arroyo3 hab. · 170 m²Población de Arroyo, Palència, Castella i Lleó, Espanya
  • Casa de 450 m² a Palafrugell19.000 €Casa de 450 m² a Palafrugell6 hab. · 450 m²Palafrugell, Girona, Catalunya, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 300 m² a Barcelona
ISINMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORSfa 6 dies
8.000 €26 € €/m²
5 hab.·5 banys·300 m²·Planta 5
Pis de 300 m² a Barcelona
Pedralbes, les Corts, Barcelona, Catalunya
Pis de 232 m² a Barcelona
ISINMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORSfa 6 dies
5.300 €22 € €/m²
5 hab.·3 banys·232 m²·Planta 6
Pis de 232 m² a Barcelona
Pedralbes, les Corts, Barcelona, Catalunya
Pis de 180 m² a Barcelona
ISINMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORSla setmana passada
6.000 €33 € €/m²
4 hab.·3 banys·180 m²·Planta 2
Pis de 180 m² a Barcelona
Les Tres Torres, Sarrià - Sant Gervasi, Barcelona, Catalunya
Pis de 170 m² a Población de Arroyo
ISINMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORSla setmana passada
7.900 €46 € €/m²
3 hab.·2 banys·170 m²
Pis de 170 m² a Población de Arroyo
Población de Arroyo, Palència, Castella i Lleó, Espanya
Casa de 450 m² a Palafrugell
ISINMOBILIARIA SAVYA REAL ESTATE ADVISORSla setmana passada
19.000 €42 € €/m²
6 hab.·7 banys·450 m²
Casa de 450 m² a Palafrugell
Palafrugell, Girona, Catalunya, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya