Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
IR

INMOBILIARIA Real Costa Home

CALLE MARINADA 7, 03570, La Vila Joiosa - Villajoyosa, Alicante, España

Objectes
7
Pisos
4
Cases
3
  • Casa de 140 m² a Finestrat1.600 €Casa de 140 m² a Finestrat2 hab. · 140 m²Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 250 m² a Finestrat3.900 €Casa de 250 m² a Finestrat4 hab. · 250 m²Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 70 m² a Benidorm1.500 €Pis de 70 m² a Benidorm2 hab. · 70 m²Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 60 m² a Polop800 €Pis de 60 m² a Polop1 hab. · 60 m²Polop, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 180 m² a Calp3.600 €Casa de 180 m² a Calp3 hab. · 180 m²Calp, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 110 m² a Benidorm2.300 €Pis de 110 m² a Benidorm2 hab. · 110 m²Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

7 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 140 m² a Finestrat
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 4 hores
1.600 €11 € €/m²
2 hab.·2 banys·140 m²
Casa de 140 m² a Finestrat
Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 250 m² a Finestrat
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 4 hores
3.900 €15 € €/m²
4 hab.·4 banys·250 m²
Casa de 250 m² a Finestrat
Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 70 m² a Benidorm
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 3 dies
1.500 €21 € €/m²
2 hab.·1 bany·70 m²·Planta 5
Pis de 70 m² a Benidorm
Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 60 m² a Polop
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 3 dies
800 €13 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²
Pis de 60 m² a Polop
Polop, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 180 m² a Calp
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 3 dies
3.600 €20 € €/m²
3 hab.·3 banys·180 m²
Casa de 180 m² a Calp
Calp, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 110 m² a Benidorm
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 3 dies
2.300 €20 € €/m²
2 hab.·2 banys·110 m²
Pis de 110 m² a Benidorm
Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 80 m² a Calp
IRINMOBILIARIA Real Costa Homefa 4 hores
890 €11 € €/m²
1 hab.·1 bany·80 m²
Pis de 80 m² a Calp
Calp, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya