Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Nota Bene

INMOBILIARIA Nota Bene

Objectes
5
Pisos
4
Cases
1
  • Pis de 90 m² a Santiago del Teide1.500 €Pis de 90 m² a Santiago del Teide2 hab. · 90 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 409 m² a Santiago del Teide4.200 €Casa de 409 m² a Santiago del Teide5 hab. · 409 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 120 m² a Santiago del Teide1.900 €Pis de 120 m² a Santiago del Teide2 hab. · 120 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 428 m² a Arona3.300 €Pis de 428 m² a Arona4 hab. · 428 m²Arona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 360 m² a Adeje9.500 €Pis de 360 m² a Adeje3 hab. · 360 m²Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 90 m² a Santiago del Teide
ININMOBILIARIA Nota Beneabans-d’ahir
1.500 €16 € €/m²
2 hab.·2 banys·90 m²·Planta 2
Pis de 90 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 409 m² a Santiago del Teide
ININMOBILIARIA Nota Benefa 3 dies
4.200 €10 € €/m²
5 hab.·3 banys·409 m²
Casa de 409 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 120 m² a Santiago del Teide
ININMOBILIARIA Nota Benefa 3 dies
1.900 €15 € €/m²
2 hab.·2 banys·120 m²·Planta 9
Pis de 120 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 428 m² a Arona
ININMOBILIARIA Nota Benela setmana passada
3.300 €7 € €/m²
4 hab.·3 banys·428 m²
Pis de 428 m² a Arona
Arona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 360 m² a Adeje
ININMOBILIARIA Nota Benela setmana passada
9.500 €26 € €/m²
3 hab.·3 banys·360 m²
Pis de 360 m² a Adeje
Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya