Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA MONAPART

INMOBILIARIA MONAPART

Pl. Gal·la Placídia 1- 3, 08006, Barcelona Capital, Barcelona, España

Objectes
3
Pisos
3
  • Pis de 60 m² a Madrid1.700 €Pis de 60 m² a Madrid2 hab. · 60 m²Palacio, Centro, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 102 m² a Telde1.200 €Pis de 102 m² a Telde2 hab. · 102 m²Telde, Província de Las Palmas, Canàries, Espanya
  • Pis de 61 m² a Las Palmas de Gran Canaria1.000 €Pis de 61 m² a Las Palmas de Gran Canaria1 hab. · 61 m²Guanarteme, Las Palmas de Gran Canaria, Província de Las Palmas, Canàries

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 60 m² a Madrid
IMINMOBILIARIA MONAPARTfa 14 hores
1.700 €28 € €/m²
2 hab.·1 bany·60 m²
Pis de 60 m² a Madrid
Palacio, Centro, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 102 m² a Telde
IMINMOBILIARIA MONAPARTfa 3 dies
1.200 €12 € €/m²
2 hab.·1 bany·102 m²
Pis de 102 m² a Telde
Telde, Província de Las Palmas, Canàries, Espanya
Pis de 61 m² a Las Palmas de Gran Canaria
IMINMOBILIARIA MONAPARTfa 3 dies
1.000 €16 € €/m²
1 hab.·1 bany·61 m²·Planta 4
Pis de 61 m² a Las Palmas de Gran Canaria
Guanarteme, Las Palmas de Gran Canaria, Província de Las Palmas, Canàries
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya