Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA King Mallorca.com

INMOBILIARIA King Mallorca.com

Carretera De Cala Fornells 56, 07160, Calvià, Illes Balears, España

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Pis de 90 m² a Calvià2.000 €Pis de 90 m² a Calvià2 hab. · 90 m²Calvià, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 98 m² a Palma1.950 €Pis de 98 m² a Palma2 hab. · 98 m²Palma, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 72 m² a Andratx2.100 €Pis de 72 m² a Andratx2 hab. · 72 m²Andratx, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 742 m² a Esporles12.000 €Casa de 742 m² a Esporles8 hab. · 742 m²Esporles, Illes Balears, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 90 m² a Calvià
IKINMOBILIARIA King Mallorca.comfa 1 hora
2.000 €22 € €/m²
2 hab.·2 banys·90 m²·Planta 2
Pis de 90 m² a Calvià
Calvià, Illes Balears, Espanya
Pis de 98 m² a Palma
IKINMOBILIARIA King Mallorca.comfa 1 hora
1.950 €19 € €/m²
2 hab.·2 banys·98 m²·Planta 5
Pis de 98 m² a Palma
Palma, Illes Balears, Espanya
Pis de 72 m² a Andratx
IKINMOBILIARIA King Mallorca.comfa 3 dies
2.100 €29 € €/m²
2 hab.·2 banys·72 m²·Planta 1
Pis de 72 m² a Andratx
Andratx, Illes Balears, Espanya
Casa de 742 m² a Esporles
IKINMOBILIARIA King Mallorca.comfa 3 dies
12.000 €16 € €/m²
8 hab.·6 banys·742 m²
Casa de 742 m² a Esporles
Esporles, Illes Balears, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya