Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA IMMODUR

INMOBILIARIA IMMODUR

Avda Llibertat 13, 08860, Castelldefels, Barcelona, España

Objectes
6
Pisos
2
Cases
4
  • Pis de 112 m² a Castelldefels2.200 €Pis de 112 m² a Castelldefels2 hab. · 112 m²Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 168 m² a Castelldefels6.200 €Casa de 168 m² a Castelldefels5 hab. · 168 m²Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes2.300 €Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes4 hab. · 190 m²Sant Pere de Ribes, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 405 m² a Begues3.995 €Casa de 405 m² a Begues4 hab. · 405 m²Begues, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 312 m² a Sitges4.500 €Casa de 312 m² a Sitges5 hab. · 312 m²Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 283 m² a Sitges4.000 €Casa de 283 m² a Sitges5 hab. · 283 m²Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 112 m² a Castelldefels
IIINMOBILIARIA IMMODURfa 3 minuts
2.200 €19 € €/m²
2 hab.·2 banys·112 m²·Planta 3
Pis de 112 m² a Castelldefels
Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
Casa de 168 m² a Castelldefels
IIINMOBILIARIA IMMODURabans-d’ahir
6.200 €36 € €/m²
5 hab.·3 banys·168 m²
Casa de 168 m² a Castelldefels
Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes
IIINMOBILIARIA IMMODURfa 3 dies
2.300 €12 € €/m²
4 hab.·2 banys·190 m²·Planta 2
Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes
Sant Pere de Ribes, Barcelona, Catalunya, Espanya
Casa de 405 m² a Begues
IIINMOBILIARIA IMMODURfa 3 dies
3.995 €9 € €/m²
4 hab.·3 banys·405 m²
Casa de 405 m² a Begues
Begues, Barcelona, Catalunya, Espanya
Casa de 312 m² a Sitges
IIINMOBILIARIA IMMODURfa 3 dies
4.500 €14 € €/m²
5 hab.·3 banys·312 m²
Casa de 312 m² a Sitges
Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
Casa de 283 m² a Sitges
IIINMOBILIARIA IMMODURfa 3 dies
4.000 €14 € €/m²
5 hab.·3 banys·283 m²
Casa de 283 m² a Sitges
Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya