Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Homeing

INMOBILIARIA Homeing

C/ Bisbe Roig, 07620, Llucmajor, Illes Balears, España

Objectes
5
Pisos
3
Cases
2
  • Pis de 145 m² a Santanyí1.600 €Pis de 145 m² a Santanyí3 hab. · 145 m²Santanyí, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 252 m² a Llucmajor3.000 €Casa de 252 m² a Llucmajor4 hab. · 252 m²Llucmajor, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 340 m² a Binissalem2.500 €Casa de 340 m² a Binissalem4 hab. · 340 m²Binissalem, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 153 m² a ses Salines1.800 €Pis de 153 m² a ses Salines4 hab. · 153 m²Ses Salines, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 110 m² a Binissalem1.900 €Pis de 110 m² a Binissalem3 hab. · 110 m²Binissalem, Illes Balears, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 145 m² a Santanyí
IHINMOBILIARIA Homeingabans-d’ahir
1.600 €11 € €/m²
3 hab.·1 bany·145 m²
Pis de 145 m² a Santanyí
Santanyí, Illes Balears, Espanya
Casa de 252 m² a Llucmajor
IHINMOBILIARIA Homeingabans-d’ahir
3.000 €11 € €/m²
4 hab.·2 banys·252 m²
Casa de 252 m² a Llucmajor
Llucmajor, Illes Balears, Espanya
Casa de 340 m² a Binissalem
IHINMOBILIARIA Homeingabans-d’ahir
2.500 €7 € €/m²
4 hab.·2 banys·340 m²
Casa de 340 m² a Binissalem
Binissalem, Illes Balears, Espanya
Pis de 153 m² a ses Salines
IHINMOBILIARIA Homeingabans-d’ahir
1.800 €11 € €/m²
4 hab.·2 banys·153 m²
Pis de 153 m² a ses Salines
Ses Salines, Illes Balears, Espanya
Pis de 110 m² a Binissalem
IHINMOBILIARIA Homeingfa 3 setmanes
1.900 €17 € €/m²
3 hab.·1 bany·110 m²
Pis de 110 m² a Binissalem
Binissalem, Illes Balears, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya