Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
IG

INMOBILIARIA Gilmar Costa Adeje

Avenida de Bruselas 18, 38670, Adeje, Santa Cruz de Tenerife, España

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Pis de 68 m² a San Miguel de Abona1.200 €Pis de 68 m² a San Miguel de Abona1 hab. · 68 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 51 m² a Arona1.800 €Casa de 51 m² a Arona2 hab. · 51 m²Arona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 65 m² a Adeje1.800 €Pis de 65 m² a Adeje1 hab. · 65 m²Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 69 m² a San Miguel de Abona1.550 €Pis de 69 m² a San Miguel de Abona2 hab. · 69 m²San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 68 m² a San Miguel de Abona
IGINMOBILIARIA Gilmar Costa Adejefa 6 dies
1.200 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·68 m²·Planta 1
Pis de 68 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 51 m² a Arona
IGINMOBILIARIA Gilmar Costa Adejefa 6 dies
1.800 €35 € €/m²
2 hab.·2 banys·51 m²
Casa de 51 m² a Arona
Arona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 65 m² a Adeje
IGINMOBILIARIA Gilmar Costa Adejela setmana passada
1.800 €27 € €/m²
1 hab.·1 bany·65 m²
Pis de 65 m² a Adeje
Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 69 m² a San Miguel de Abona
IGINMOBILIARIA Gilmar Costa Adejela setmana passada
1.550 €22 € €/m²
2 hab.·1 bany·69 m²
Pis de 69 m² a San Miguel de Abona
San Miguel de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya