Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exterior

INMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exterior

Calle Goya, 47, 5ª, 28001, Madrid Capital, Madrid, España

Objectes
25
Pisos
18
Cases
7
  • Casa de 250 m² a Alcobendas3.700 €Casa de 250 m² a Alcobendas3 hab. · 250 m²Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 70 m² a Alcobendas1.400 €Pis de 70 m² a Alcobendas1 hab. · 70 m²Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 650 m² a Alhaurín de la Torre5.300 €Pis de 650 m² a Alhaurín de la Torre5 hab. · 650 m²Alhaurín de la Torre, Málaga, Andalusia, Espanya
  • Casa de 300 m² a Alcobendas3.600 €Casa de 300 m² a Alcobendas3 hab. · 300 m²Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
  • Pis de 81 m² a Madrid1.300 €Pis de 81 m² a Madrid1 hab. · 81 m²Ciudad Universitaria, Moncloa-Aravaca, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 250 m² a Madrid3.500 €Pis de 250 m² a Madrid5 hab. · 250 m²Ciudad Universitaria, Moncloa-Aravaca, Madrid, Comunitat de Madrid

25 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 250 m² a Alcobendas
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorahir
3.700 €14 € €/m²
3 hab.·3 banys·250 m²
Casa de 250 m² a Alcobendas
Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 70 m² a Alcobendas
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorahir
1.400 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·70 m²
Pis de 70 m² a Alcobendas
Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 650 m² a Alhaurín de la Torre
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorahir
5.300 €8 € €/m²
5 hab.·4 banys·650 m²
Pis de 650 m² a Alhaurín de la Torre
Alhaurín de la Torre, Málaga, Andalusia, Espanya
Casa de 300 m² a Alcobendas
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorahir
3.600 €12 € €/m²
3 hab.·3 banys·300 m²
Casa de 300 m² a Alcobendas
Alcobendas, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 81 m² a Madrid
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorabans-d’ahir
1.300 €16 € €/m²
1 hab.·1 bany·81 m²
Pis de 81 m² a Madrid
Ciudad Universitaria, Moncloa-Aravaca, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 250 m² a Madrid
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorfa 3 dies
3.500 €14 € €/m²
5 hab.·4 banys·250 m²
Pis de 250 m² a Madrid
Ciudad Universitaria, Moncloa-Aravaca, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 80 m² a Galapagar
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorfa 4 dies
1.150 €14 € €/m²
2 hab.·2 banys·80 m²
Pis de 80 m² a Galapagar
Galapagar, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 121 m² a Pozuelo de Alarcón
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorla setmana passada
1.600 €13 € €/m²
2 hab.·2 banys·121 m²
Pis de 121 m² a Pozuelo de Alarcón
Distrito Municipal I (sin urbanizaciones), Pozuelo de Alarcón, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 84 m² a Pozuelo de Alarcón
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorfa 5 dies
1.990 €23 € €/m²
2 hab.·2 banys·84 m²
Pis de 84 m² a Pozuelo de Alarcón
Distrito Municipal I (sin urbanizaciones), Pozuelo de Alarcón, Comunitat de Madrid, Espanya
Casa de 362 m² a Algete
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorla setmana passada
2.500 €6 € €/m²
5 hab.·4 banys·362 m²
Casa de 362 m² a Algete
Algete, Comunitat de Madrid, Espanya
Casa de 300 m² a Becerril de la Sierra
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorla setmana passada
2.300 €7 € €/m²
2 banys·300 m²
Casa de 300 m² a Becerril de la Sierra
Becerril de la Sierra, Comunitat de Madrid, Espanya
Pis de 97 m² a Boadilla del Monte
IGINMOBILIARIA Gilmar Alquileres Madrid Exteriorla setmana passada
1.450 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·97 m²
Pis de 97 m² a Boadilla del Monte
Boadilla del Monte, Comunitat de Madrid, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya