Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Gareth Holt Property Group

INMOBILIARIA Gareth Holt Property Group

Avenida de Murcia, 03503, Benidorm, Alicante, España

Objectes
3
Pisos
3
  • Pis de 110 m² a Gandia1.400 €Pis de 110 m² a Gandia3 hab. · 110 m²Beniopa, Gandia, València, Comunitat Valenciana
  • Pis de 140 m² a Finestrat1.750 €Pis de 140 m² a Finestrat2 hab. · 140 m²Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 85 m² a Altea1.450 €Pis de 85 m² a Altea2 hab. · 85 m²Altea, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 110 m² a Gandia
IGINMOBILIARIA Gareth Holt Property Groupfa 7 hores
1.400 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·110 m²·Planta 5
Pis de 110 m² a Gandia
Beniopa, Gandia, València, Comunitat Valenciana
Pis de 140 m² a Finestrat
IGINMOBILIARIA Gareth Holt Property Groupfa 6 dies
1.750 €12 € €/m²
2 hab.·2 banys·140 m²·Planta 2
Pis de 140 m² a Finestrat
Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 85 m² a Altea
IGINMOBILIARIA Gareth Holt Property Groupfa 6 dies
1.450 €17 € €/m²
2 hab.·1 bany·85 m²
Pis de 85 m² a Altea
Altea, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya