Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA ENGEL & VOLKERS BILBAO

INMOBILIARIA ENGEL & VOLKERS BILBAO

Objectes
4
Pisos
4
  • Pis de 25 m² a Barakaldo1.085 €Pis de 25 m² a Barakaldo1 hab. · 25 m²Barakaldo, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
  • Pis de 105 m² a Getxo2.600 €Pis de 105 m² a Getxo2 hab. · 105 m²Getxo, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
  • Pis de 25 m² a Barakaldo1.098 €Pis de 25 m² a Barakaldo1 hab. · 25 m²Barakaldo, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
  • Pis de 67 m² a Bilbao1.800 €Pis de 67 m² a Bilbao1 hab. · 67 m²Casco Viejo, Ibaiondo, Bilbao, Biscaia

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 25 m² a Barakaldo
IEINMOBILIARIA ENGEL & VOLKERS BILBAOla setmana passada
1.085 €43 € €/m²
1 hab.·1 bany·25 m²
Pis de 25 m² a Barakaldo
Barakaldo, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
Pis de 105 m² a Getxo
IEINMOBILIARIA ENGEL & VOLKERS BILBAOla setmana passada
2.600 €24 € €/m²
2 hab.·2 banys·105 m²
Pis de 105 m² a Getxo
Getxo, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
Pis de 25 m² a Barakaldo
IEINMOBILIARIA ENGEL & VOLKERS BILBAOla setmana passada
1.098 €43 € €/m²
1 hab.·1 bany·25 m²
Pis de 25 m² a Barakaldo
Barakaldo, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
Pis de 67 m² a Bilbao
IEINMOBILIARIA ENGEL & VOLKERS BILBAOla setmana passada
1.800 €26 € €/m²
1 hab.·1 bany·67 m²·Planta 8
Pis de 67 m² a Bilbao
Casco Viejo, Ibaiondo, Bilbao, Biscaia
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya