Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA DONIZ REALTY

INMOBILIARIA DONIZ REALTY

calle Iriarte 26, 38400, Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, España

Objectes
43
Pisos
34
Cases
3
Habitacions
6
  • Pis de 250 m² a Santiago del Teide2.850 €Pis de 250 m² a Santiago del Teide2 hab. · 250 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 60 m² a Puerto de la Cruz1.000 €Pis de 60 m² a Puerto de la Cruz2 hab. · 60 m²Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 63 m² a Puerto de la Cruz1.100 €Pis de 63 m² a Puerto de la Cruz1 hab. · 63 m²Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 105 m² a Puerto de la Cruz1.600 €Pis de 105 m² a Puerto de la Cruz1 hab. · 105 m²Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 380 m² a Icod de los Vinos1.380 €Pis de 380 m² a Icod de los Vinos5 hab. · 380 m²Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 105 m² a Icod de los Vinos850 €Pis de 105 m² a Icod de los Vinos3 hab. · 105 m²Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

43 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 250 m² a Santiago del Teide
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 17 hores
2.850 €11 € €/m²
2 hab.·2 banys·250 m²
Pis de 250 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 60 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 17 hores
1.000 €16 € €/m²
2 hab.·1 bany·60 m²
Pis de 60 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 63 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 17 hores
1.100 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·63 m²·Planta 3
Pis de 63 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 105 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 17 hores
1.600 €15 € €/m²
1 hab.·1 bany·105 m²
Pis de 105 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 380 m² a Icod de los Vinos
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 17 hores
1.380 €3 € €/m²
5 hab.·3 banys·380 m²·Planta 5
Pis de 380 m² a Icod de los Vinos
Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 105 m² a Icod de los Vinos
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 17 hores
850 €8 € €/m²
3 hab.·1 bany·105 m²·Planta 1
Pis de 105 m² a Icod de los Vinos
Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 3000 m² a Garachico
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 3 dies
1.700 €1 € €/m²
3 hab.·2 banys·3000 m²
Casa de 3000 m² a Garachico
Garachico, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 60 m² a San Cristóbal de La Laguna
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 3 dies
950 €15 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²·Planta 2
Pis de 60 m² a San Cristóbal de La Laguna
San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 40 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 3 dies
950 €23 € €/m²
1 bany·40 m²·Planta 5
Pis de 40 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 98 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 3 dies
1.300 €13 € €/m²
2 hab.·1 bany·98 m²·Planta 2
Pis de 98 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 100 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 3 dies
1.500 €15 € €/m²
2 hab.·1 bany·100 m²
Pis de 100 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 60 m² a Puerto de la Cruz
IDINMOBILIARIA DONIZ REALTYfa 3 dies
900 €15 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²
Pis de 60 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya