Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Clicasa

INMOBILIARIA Clicasa

Calle San Antonio 30, 38202, San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, España

Objectes
5
Pisos
4
Cases
1
  • Pis de 58 m² a Granadilla de Abona1.100 €Pis de 58 m² a Granadilla de Abona2 hab. · 58 m²Granadilla de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 75 m² a San Cristóbal de La Laguna1.100 €Pis de 75 m² a San Cristóbal de La Laguna3 hab. · 75 m²San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 137 m² a San Cristóbal de La Laguna1.500 €Casa de 137 m² a San Cristóbal de La Laguna4 hab. · 137 m²San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 51 m² a Candelaria900 €Pis de 51 m² a Candelaria1 hab. · 51 m²Candelaria, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 120 m² a Fasnia1.300 €Pis de 120 m² a Fasnia3 hab. · 120 m²Fasnia, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 58 m² a Granadilla de Abona
ICINMOBILIARIA Clicasafa 3 dies
1.100 €18 € €/m²
2 hab.·1 bany·58 m²
Pis de 58 m² a Granadilla de Abona
Granadilla de Abona, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 75 m² a San Cristóbal de La Laguna
ICINMOBILIARIA Clicasafa 3 dies
1.100 €15 € €/m²
3 hab.·1 bany·75 m²·Planta 1
Pis de 75 m² a San Cristóbal de La Laguna
San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 137 m² a San Cristóbal de La Laguna
ICINMOBILIARIA Clicasafa 3 dies
1.500 €10 € €/m²
4 hab.·3 banys·137 m²
Casa de 137 m² a San Cristóbal de La Laguna
San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 51 m² a Candelaria
ICINMOBILIARIA Clicasafa 4 dies
900 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·51 m²·Planta 1
Pis de 51 m² a Candelaria
Candelaria, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 120 m² a Fasnia
ICINMOBILIARIA Clicasala setmana passada
1.300 €10 € €/m²
3 hab.·2 banys·120 m²
Pis de 120 m² a Fasnia
Fasnia, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya