Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Clara´s Home Real Estate

INMOBILIARIA Clara´s Home Real Estate

C/ Emilia Pardo Bazan 6, 03184, Torrevieja, Alicante, España

Objectes
6
Pisos
3
Cases
3
  • Casa de 105 m² a San Javier1.600 €Casa de 105 m² a San Javier2 hab. · 105 m²Santiago de la Ribera, San Javier, Regió de Múrcia, Espanya
  • Pis de 72 m² a Oriola1.500 €Pis de 72 m² a Oriola2 hab. · 72 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 123 m² a Oriola1.500 €Casa de 123 m² a Oriola3 hab. · 123 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 64 m² a Torrevella1.000 €Pis de 64 m² a Torrevella2 hab. · 64 m²Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 61 m² a Oriola1.100 €Casa de 61 m² a Oriola2 hab. · 61 m²Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 146 m² a Torrevella1.300 €Pis de 146 m² a Torrevella3 hab. · 146 m²Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Casa de 105 m² a San Javier
ICINMOBILIARIA Clara´s Home Real Estateahir
1.600 €15 € €/m²
2 hab.·1 bany·105 m²
Casa de 105 m² a San Javier
Santiago de la Ribera, San Javier, Regió de Múrcia, Espanya
Pis de 72 m² a Oriola
ICINMOBILIARIA Clara´s Home Real Estatefa 5 dies
1.500 €20 € €/m²
2 hab.·2 banys·72 m²·Planta 2
Pis de 72 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 123 m² a Oriola
ICINMOBILIARIA Clara´s Home Real Estatefa 5 dies
1.500 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·123 m²
Casa de 123 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 64 m² a Torrevella
ICINMOBILIARIA Clara´s Home Real Estatefa 5 dies
1.000 €15 € €/m²
2 hab.·2 banys·64 m²·Planta 1
Pis de 64 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 61 m² a Oriola
ICINMOBILIARIA Clara´s Home Real Estatefa 5 dies
1.100 €18 € €/m²
2 hab.·1 bany·61 m²
Casa de 61 m² a Oriola
Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 146 m² a Torrevella
ICINMOBILIARIA Clara´s Home Real Estatefa 5 dies
1.300 €8 € €/m²
3 hab.·2 banys·146 m²·Planta 1
Pis de 146 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya