Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA CAMPUZANO

INMOBILIARIA CAMPUZANO

CALLE GREGORIO DE LA REVILLA, 48011, Bilbao, Bizkaia, España

Any de fundació: 2014

Objectes
6
Pisos
6
  • Pis de 178 m² a Bilbao2.700 €Pis de 178 m² a Bilbao4 hab. · 178 m²Elcano Kalea. Abando, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
  • Pis de 110 m² a Bilbao1.710 €Pis de 110 m² a Bilbao3 hab. · 110 m²Basurtu Kastrexana Errepidea. Basurtu-Zorrotza, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
  • Pis de 98 m² a Gorliz1.100 €Pis de 98 m² a Gorliz3 hab. · 98 m²Argiñena Kalea. Gorliz, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
  • Pis de 84 m² a Laredo1.200 €Pis de 84 m² a Laredo2 hab. · 84 m²Avenida de la Libertad. Laredo, Cantabria, Cantàbria, Espanya
  • Pis de 103 m² a Bilbao1.775 €Pis de 103 m² a Bilbao2 hab. · 103 m²Urkixo Zumarkalea. Abando, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
  • Pis de 95 m² a Bilbao1.475 €Pis de 95 m² a Bilbao2 hab. · 95 m²Portuko Markesaren Kalea. Abando, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc

6 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 178 m² a Bilbao
ICINMOBILIARIA CAMPUZANOfa 20 hores
2.700 €15 € €/m²
4 hab.·178 m²·Planta 5
Pis de 178 m² a Bilbao
Elcano Kalea. Abando, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
Pis de 110 m² a Bilbao
ICINMOBILIARIA CAMPUZANOahir
1.710 €16 € €/m²
3 hab.·2 banys·110 m²·Planta 1
Pis de 110 m² a Bilbao
Basurtu Kastrexana Errepidea. Basurtu-Zorrotza, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
Pis de 98 m² a Gorliz
ICINMOBILIARIA CAMPUZANOahir
1.100 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·98 m²·Planta 2
Pis de 98 m² a Gorliz
Argiñena Kalea. Gorliz, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc, Espanya
Pis de 84 m² a Laredo
ICINMOBILIARIA CAMPUZANOahir
1.200 €14 € €/m²
2 hab.·1 bany·84 m²·Planta 8
Pis de 84 m² a Laredo
Avenida de la Libertad. Laredo, Cantabria, Cantàbria, Espanya
Pis de 103 m² a Bilbao
ICINMOBILIARIA CAMPUZANOfa 5 dies
1.775 €17 € €/m²
2 hab.·2 banys·103 m²·Planta 5
Pis de 103 m² a Bilbao
Urkixo Zumarkalea. Abando, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
Pis de 95 m² a Bilbao
ICINMOBILIARIA CAMPUZANOahir
1.475 €16 € €/m²
2 hab.·2 banys·95 m²·Planta 2
Pis de 95 m² a Bilbao
Portuko Markesaren Kalea. Abando, Bilbao, Biscaia, Comunitat autònoma del País Basc
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya