Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA Atisú

INMOBILIARIA Atisú

Calle San Bartolomé 150, 03560, El Campello, Alicante, España

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Pis de 107 m² a Madrid1.800 €Pis de 107 m² a Madrid2 hab. · 107 m²Adelfas, Retiro, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 97 m² a Benidorm1.900 €Pis de 97 m² a Benidorm3 hab. · 97 m²Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 80 m² a el Campello1.400 €Pis de 80 m² a el Campello2 hab. · 80 m²El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 210 m² a Finestrat4.500 €Casa de 210 m² a Finestrat3 hab. · 210 m²Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 107 m² a Madrid
IAINMOBILIARIA Atisúfa 12 hores
1.800 €16 € €/m²
2 hab.·2 banys·107 m²·Planta 8
Pis de 107 m² a Madrid
Adelfas, Retiro, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 97 m² a Benidorm
IAINMOBILIARIA Atisúfa 3 dies
1.900 €19 € €/m²
3 hab.·1 bany·97 m²
Pis de 97 m² a Benidorm
Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 80 m² a el Campello
IAINMOBILIARIA Atisúfa 4 dies
1.400 €17 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²·Planta 6
Pis de 80 m² a el Campello
El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 210 m² a Finestrat
IAINMOBILIARIA Atisúfa 10 hores
4.500 €21 € €/m²
3 hab.·3 banys·210 m²
Casa de 210 m² a Finestrat
Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya