Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVAR

INMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVAR

Objectes
5
Pisos
3
Habitacions
2
  • Pis de 211 m² a Torrevella1.500 €Pis de 211 m² a Torrevella2 hab. · 211 m²Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Habitació de lloguer, Elda350 €Habitació de lloguer, Eldapis de 116 m²Elda, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 40 m² a Palma3.500 €Pis de 40 m² a Palma40 m²Palma, Illes Balears, Espanya
  • Habitació de lloguer, Barcelona350 €Habitació de lloguer, Barcelonapis de 45 m²Gràcia, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 430 m² a Madrid250.000 €Pis de 430 m² a Madrid430 m²Casco Histórico de Vicálvaro, Vicálvaro, Madrid, Comunitat de Madrid

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 211 m² a Torrevella
IAINMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVARfa 5 dies
1.500 €7 € €/m²
2 hab.·1 bany·211 m²·Planta 1
Pis de 211 m² a Torrevella
Torrevella, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Habitació de lloguer, Elda
IAINMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVARla setmana passada
350 €
pis de 116 m²·Planta 2
Habitació de lloguer, Elda
Elda, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 40 m² a Palma
IAINMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVARla setmana passada
3.500 €87 € €/m²
1 bany·40 m²·Planta 1
Pis de 40 m² a Palma
Palma, Illes Balears, Espanya
Habitació de lloguer, Barcelona
IAINMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVARfa 2 setmanes
350 €
1 bany·pis de 45 m²·Planta 1
Habitació de lloguer, Barcelona
Gràcia, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 430 m² a Madrid
IAINMOBILIARIA ALQUILOTUCASA MONOVARla setmana passada
250.000 €581 € €/m²
1 bany·430 m²
Pis de 430 m² a Madrid
Casco Histórico de Vicálvaro, Vicálvaro, Madrid, Comunitat de Madrid
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya