Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATE

INMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATE

Avda Marques Villanueva de Prado 44, 38400, Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, España

Objectes
6
Pisos
5
Cases
1
  • Pis de 65 m² a Santiago del Teide1.700 €Pis de 65 m² a Santiago del Teide1 hab. · 65 m²Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz930 €Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz1 hab. · 55 m²Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 238 m² a Icod de los Vinos1.090 €Pis de 238 m² a Icod de los Vinos4 hab. · 238 m²Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 80 m² a Puerto de la Cruz1.250 €Pis de 80 m² a Puerto de la Cruz2 hab. · 80 m²Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 143 m² a Puerto de la Cruz1.750 €Pis de 143 m² a Puerto de la Cruz3 hab. · 143 m²Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 120 m² a Los Silos1.449 €Casa de 120 m² a Los Silos3 hab. · 120 m²Los Silos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 65 m² a Santiago del Teide
IAINMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATEabans-d’ahir
1.700 €26 € €/m²
1 hab.·1 bany·65 m²·Planta 2
Pis de 65 m² a Santiago del Teide
Santiago del Teide, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz
IAINMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATEfa 6 dies
930 €16 € €/m²
1 hab.·1 bany·55 m²·Planta 2
Pis de 55 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 238 m² a Icod de los Vinos
IAINMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATEfa 6 dies
1.090 €4 € €/m²
4 hab.·3 banys·238 m²·Planta 2
Pis de 238 m² a Icod de los Vinos
Icod de los Vinos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 80 m² a Puerto de la Cruz
IAINMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATEla setmana passada
1.250 €15 € €/m²
2 hab.·1 bany·80 m²
Pis de 80 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 143 m² a Puerto de la Cruz
IAINMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATEla setmana passada
1.750 €12 € €/m²
3 hab.·3 banys·143 m²
Pis de 143 m² a Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 120 m² a Los Silos
IAINMOBILIARIA AGATA´S REAL ESTATEla setmana passada
1.449 €12 € €/m²
3 hab.·2 banys·120 m²
Casa de 120 m² a Los Silos
Los Silos, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya