Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de INMO TODAY

INMO TODAY

Calle Padre Lerchundi 4, 52002, Melilla, España

Any de fundació: 2022

Objectes
3
Pisos
3
  • Pis de 120 m² a l'Hospitalet de Llobregat3.000 €Pis de 120 m² a l'Hospitalet de Llobregat2 hab. · 120 m²Plaça d'Europa, 1. Santa Eulàlia, Districte III, l'Hospitalet de Llobregat, Barcelona
  • Pis de 306 m² a Premià de Dalt2.950 €Pis de 306 m² a Premià de Dalt4 hab. · 306 m²Camí Sot del Pi, 29. Premià de Dalt, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 101 m² a Barcelona2.600 €Pis de 101 m² a Barcelona4 hab. · 101 m²Les Corts, Barcelona, Catalunya, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 120 m² a l'Hospitalet de Llobregat
ITINMO TODAYabans-d’ahir
3.000 €25 € €/m²
2 hab.·2 banys·120 m²·Planta 10
Pis de 120 m² a l'Hospitalet de Llobregat
Plaça d'Europa, 1. Santa Eulàlia, Districte III, l'Hospitalet de Llobregat, Barcelona
Pis de 306 m² a Premià de Dalt
ITINMO TODAYfa 3 dies
2.950 €10 € €/m²
4 hab.·3 banys·306 m²
Pis de 306 m² a Premià de Dalt
Camí Sot del Pi, 29. Premià de Dalt, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 101 m² a Barcelona
ITINMO TODAYfa 3 dies
2.600 €26 € €/m²
4 hab.·2 banys·101 m²
Pis de 101 m² a Barcelona
Les Corts, Barcelona, Catalunya, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya