Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
IC

Inmo Celebrity

calle condomina 75 local 14 0, Alicante / alacant, España

Any de fundació: 2025

Objectes
3
Pisos
2
Cases
1
  • Pis de 90 m² a el Campello1.250 €Pis de 90 m² a el Campello3 hab. · 90 m²El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 72 m² a Alacant1.550 €Pis de 72 m² a Alacant2 hab. · 72 m²Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 500 m² a Calp5.000 €Casa de 500 m² a Calp5 hab. · 500 m²Calp, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 90 m² a el Campello
ICInmo Celebrityabans-d’ahir
1.250 €14 € €/m²
3 hab.·1 bany·90 m²·Planta 2
Pis de 90 m² a el Campello
El Campello, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 72 m² a Alacant
ICInmo Celebrityabans-d’ahir
1.550 €22 € €/m²
2 hab.·2 banys·72 m²·Planta 5
Pis de 72 m² a Alacant
Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 500 m² a Calp
ICInmo Celebrityfa 2 setmanes
5.000 €10 € €/m²
5 hab.·5 banys·500 m²
Casa de 500 m² a Calp
Calp, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya