Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Immodur serveis Immobiliaris

Immodur serveis Immobiliaris

Avenida de la Pineda Castelldefels, 08860, Barcelona, España

Any de fundació: 2018

Objectes
3
Pisos
3
  • Pis de 112 m² a Castelldefels2.200 €Pis de 112 m² a Castelldefels2 hab. · 112 m²Carrer 21, 23. Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 200 m² a Sitges4.500 €Pis de 200 m² a Sitges5 hab. · 200 m²Passeiġ del Marġallȯ, 9. Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes2.300 €Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes4 hab. · 190 m²Carrer Blaumar, 25. Sant Pere de Ribes, Barcelona, Catalunya, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 112 m² a Castelldefels
ISImmodur serveis Immobiliarisabans-d’ahir
2.200 €20 € €/m²
2 hab.·2 banys·112 m²·Planta 3
Pis de 112 m² a Castelldefels
Carrer 21, 23. Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 200 m² a Sitges
ISImmodur serveis Immobiliarisfa 3 dies
4.500 €23 € €/m²
5 hab.·3 banys·200 m²
Pis de 200 m² a Sitges
Passeiġ del Marġallȯ, 9. Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes
ISImmodur serveis Immobiliarisfa 3 dies
2.300 €12 € €/m²
4 hab.·2 banys·190 m²·Planta 1
Pis de 190 m² a Sant Pere de Ribes
Carrer Blaumar, 25. Sant Pere de Ribes, Barcelona, Catalunya, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya