Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Homykey Real Estate

Homykey Real Estate

Any de fundació: 2025

Objectes
5
Pisos
4
Cases
1
  • Pis de 108 m² a Alacant1.799 €Pis de 108 m² a Alacant5 hab. · 108 m²Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 150 m² a Finestrat2.200 €Casa de 150 m² a Finestrat3 hab. · 150 m²Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 75 m² a Finestrat1.950 €Pis de 75 m² a Finestrat2 hab. · 75 m²Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 120 m² a Benidorm1.800 €Pis de 120 m² a Benidorm3 hab. · 120 m²Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 50 m² a Benidorm1.000 €Pis de 50 m² a Benidorm1 hab. · 50 m²Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 108 m² a Alacant
HRHomykey Real Estateabans-d’ahir
1.799 €17 € €/m²
5 hab.·2 banys·108 m²·Planta 2
Pis de 108 m² a Alacant
Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 150 m² a Finestrat
HRHomykey Real Estatefa 3 dies
2.200 €15 € €/m²
3 hab.·3 banys·150 m²
Casa de 150 m² a Finestrat
Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 75 m² a Finestrat
HRHomykey Real Estatefa 3 dies
1.950 €26 € €/m²
2 hab.·2 banys·75 m²
Pis de 75 m² a Finestrat
Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 120 m² a Benidorm
HRHomykey Real Estatefa 3 dies
1.800 €15 € €/m²
3 hab.·1 bany·120 m²
Pis de 120 m² a Benidorm
Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 50 m² a Benidorm
HRHomykey Real Estatefa 3 dies
1.000 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·50 m²·Planta 8
Pis de 50 m² a Benidorm
Benidorm, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya