Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de GRUPO DE PRADA MOYA

GRUPO DE PRADA MOYA

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Pis de 120 m² a Andratx1.950 €Pis de 120 m² a Andratx2 hab. · 120 m²Andratx, Illes Balears, Espanya
  • Casa de 187 m² a Llucmajor2.500 €Casa de 187 m² a Llucmajor3 hab. · 187 m²Llucmajor, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 125 m² a Palma2.500 €Pis de 125 m² a Palma3 hab. · 125 m²Palma, Illes Balears, Espanya
  • Pis de 105 m² a Palma2.550 €Pis de 105 m² a Palma3 hab. · 105 m²Palma, Illes Balears, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 120 m² a Andratx
GDGRUPO DE PRADA MOYAfa 5 dies
1.950 €16 € €/m²
2 hab.·2 banys·120 m²·Planta 1
Pis de 120 m² a Andratx
Andratx, Illes Balears, Espanya
Casa de 187 m² a Llucmajor
GDGRUPO DE PRADA MOYAfa 5 dies
2.500 €13 € €/m²
3 hab.·3 banys·187 m²
Casa de 187 m² a Llucmajor
Llucmajor, Illes Balears, Espanya
Pis de 125 m² a Palma
GDGRUPO DE PRADA MOYAfa 5 dies
2.500 €20 € €/m²
3 hab.·3 banys·125 m²·Planta 5
Pis de 125 m² a Palma
Palma, Illes Balears, Espanya
Pis de 105 m² a Palma
GDGRUPO DE PRADA MOYAfa 5 dies
2.550 €24 € €/m²
3 hab.·2 banys·105 m²
Pis de 105 m² a Palma
Palma, Illes Balears, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya