Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
GR

Grandiora Real Estate

Passeig de Gràcia 55, 4- 6, 08007, Barcelona, España

Any de fundació: 2026

Objectes
5
Pisos
2
Cases
3
  • Pis de 97 m² a Barcelona2.950 €Pis de 97 m² a Barcelona3 hab. · 97 m²ARAGO 250. la Dreta de l'Eixample, l'Eixample, Barcelona, Catalunya
  • Casa de 851 m² a Cabrils18.000 €Casa de 851 m² a Cabrils6 hab. · 851 m²Til·lers. Cabrils, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 430 m² a Alella6.000 €Casa de 430 m² a Alella4 hab. · 430 m²Duran i Bas. Alella, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 175 m² a Barcelona6.000 €Pis de 175 m² a Barcelona3 hab. · 175 m²Ample. el Gòtic, Ciutat Vella, Barcelona, Catalunya
  • Casa de 450 m² a Población de Arroyo12.000 €Casa de 450 m² a Población de Arroyo5 hab. · 450 m²Calle Les Fonts. Población de Arroyo, Palència, Castella i Lleó, Espanya

5 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 97 m² a Barcelona
GRGrandiora Real Estateahir
2.950 €30 € €/m²
3 hab.·2 banys·97 m²
Pis de 97 m² a Barcelona
ARAGO 250. la Dreta de l'Eixample, l'Eixample, Barcelona, Catalunya
Casa de 851 m² a Cabrils
GRGrandiora Real Estateahir
18.000 €21 € €/m²
6 hab.·7 banys·851 m²
Casa de 851 m² a Cabrils
Til·lers. Cabrils, Barcelona, Catalunya, Espanya
Casa de 430 m² a Alella
GRGrandiora Real Estateahir
6.000 €14 € €/m²
4 hab.·4 banys·430 m²
Casa de 430 m² a Alella
Duran i Bas. Alella, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 175 m² a Barcelona
GRGrandiora Real Estateahir
6.000 €34 € €/m²
3 hab.·3 banys·175 m²
Pis de 175 m² a Barcelona
Ample. el Gòtic, Ciutat Vella, Barcelona, Catalunya
Casa de 450 m² a Población de Arroyo
GRGrandiora Real Estateahir
12.000 €27 € €/m²
5 hab.·4 banys·450 m²
Casa de 450 m² a Población de Arroyo
Calle Les Fonts. Población de Arroyo, Palència, Castella i Lleó, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya