Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Costa Blanca Rent & Living

Costa Blanca Rent & Living

Avinguda Benito Perez Galdos 9, 03004, Alicante / alacant, Alicante, España

Any de fundació: 2026

Objectes
4
Pisos
2
Cases
2
  • Pis de 165 m² a Finestrat2.995 €Pis de 165 m² a Finestrat2 hab. · 165 m²Calle de Colombia. Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Pis de 105 m² a Gandia1.600 €Pis de 105 m² a Gandia3 hab. · 105 m²Paseo de les Germanies, 118. Beniopa, Gandia, València, Comunitat Valenciana
  • Casa de 190 m² a Sant Miquel de les Salines1.600 €Casa de 190 m² a Sant Miquel de les Salines3 hab. · 190 m²Calle Brahms. Sant Miquel de les Salines, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 76 m² a Oriola1.080 €Casa de 76 m² a Oriola3 hab. · 76 m²Calle Lagunas de Ruidera. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 165 m² a Finestrat
CBCosta Blanca Rent & Livingfa 3 dies
2.995 €18 € €/m²
2 hab.·2 banys·165 m²·Planta 2
Pis de 165 m² a Finestrat
Calle de Colombia. Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Pis de 105 m² a Gandia
CBCosta Blanca Rent & Livingfa 3 dies
1.600 €15 € €/m²
3 hab.·2 banys·105 m²·Planta 5
Pis de 105 m² a Gandia
Paseo de les Germanies, 118. Beniopa, Gandia, València, Comunitat Valenciana
Casa de 190 m² a Sant Miquel de les Salines
CBCosta Blanca Rent & Livingla setmana passada
1.600 €8 € €/m²
3 hab.·2 banys·190 m²
Casa de 190 m² a Sant Miquel de les Salines
Calle Brahms. Sant Miquel de les Salines, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 76 m² a Oriola
CBCosta Blanca Rent & Livingla setmana passada
1.080 €14 € €/m²
3 hab.·2 banys·76 m²
Casa de 76 m² a Oriola
Calle Lagunas de Ruidera. Oriola, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya