Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de CLUB INMOBILIARIO DE CANARIAS

CLUB INMOBILIARIO DE CANARIAS

Any de fundació: 2012

Objectes
8
Pisos
7
Cases
1
  • Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife850 €Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife1 hab. · 50 m²Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 85 m² a El Rosario1.300 €Pis de 85 m² a El Rosario3 hab. · 85 m²El Rosario, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 133 m² a Santa Cruz de Tenerife1.300 €Pis de 133 m² a Santa Cruz de Tenerife4 hab. · 133 m²Calle IFARA URBANIZACION. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 107 m² a Santa Cruz de Tenerife1.100 €Pis de 107 m² a Santa Cruz de Tenerife3 hab. · 107 m²Calle Eladio Roca Salazar. Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Pis de 89 m² a Adeje1.290 €Pis de 89 m² a Adeje2 hab. · 89 m²Calle EL DRAGO. Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
  • Casa de 103 m² a San Cristóbal de La Laguna900 €Casa de 103 m² a San Cristóbal de La Laguna4 hab. · 103 m²Calle TOMAS GONZALEZ RIVERO. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya

8 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASabans-d’ahir
850 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·50 m²
Pis de 50 m² a Santa Cruz de Tenerife
Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 85 m² a El Rosario
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASfa 5 dies
1.300 €15 € €/m²
3 hab.·1 bany·85 m²
Pis de 85 m² a El Rosario
El Rosario, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 133 m² a Santa Cruz de Tenerife
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASla setmana passada
1.300 €10 € €/m²
4 hab.·2 banys·133 m²·Planta 2
Pis de 133 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle IFARA URBANIZACION. Centro-Ifara, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 107 m² a Santa Cruz de Tenerife
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASla setmana passada
1.100 €10 € €/m²
3 hab.·2 banys·107 m²·Planta 6
Pis de 107 m² a Santa Cruz de Tenerife
Calle Eladio Roca Salazar. Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 89 m² a Adeje
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASla setmana passada
1.290 €14 € €/m²
2 hab.·1 bany·89 m²·Planta 2
Pis de 89 m² a Adeje
Calle EL DRAGO. Adeje, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Casa de 103 m² a San Cristóbal de La Laguna
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASla setmana passada
900 €9 € €/m²
4 hab.·2 banys·103 m²
Casa de 103 m² a San Cristóbal de La Laguna
Calle TOMAS GONZALEZ RIVERO. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 60 m² a Santa Cruz de Tenerife
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASla setmana passada
995 €17 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²·Planta 1
Pis de 60 m² a Santa Cruz de Tenerife
Los Llanos Seis, 5. Salud-La Salle, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Pis de 83 m² a San Cristóbal de La Laguna
CICLUB INMOBILIARIO DE CANARIASla setmana passada
900 €11 € €/m²
3 hab.·2 banys·83 m²·Planta 2
Pis de 83 m² a San Cristóbal de La Laguna
Calle FELIPE DEL CASTILLO GLEZ. San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Canàries, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya