Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de BLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.

BLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.

Calle José Abascal 41, 28003, Madrid, España

Any de fundació: 2021

Objectes
6
Pisos
6
  • Pis de 36 m² a Madrid2.095 €Pis de 36 m² a Madrid36 m²Calle del Pico de Almanzor. Numancia, Puente de Vallecas, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 50 m² a Roses990 €Pis de 50 m² a Roses1 hab. · 50 m²Roses, Girona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 60 m² a El Ejido864 €Pis de 60 m² a El Ejido2 hab. · 60 m²Calle Cabina. El Ejido, Almeria, Andalusia, Espanya
  • Pis de 60 m² a Marbella1.108 €Pis de 60 m² a Marbella1 hab. · 60 m²Avenida del Limonar. Marbella, Málaga, Andalusia, Espanya
  • Pis de 55 m² a Torroella de Montgrí1.548 €Pis de 55 m² a Torroella de Montgrí2 hab. · 55 m²Calle de la Garrotxa. EMD l'Estartit, Torroella de Montgrí, Girona, Catalunya
  • Pis de 81 m² a Mijas1.310 €Pis de 81 m² a Mijas2 hab. · 81 m²Calle Jose Maria Olazabal. Mijas, Málaga, Andalusia, Espanya

6 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 36 m² a Madrid
BEBLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.abans-d’ahir
2.095 €58 € €/m²
1 bany·36 m²
Pis de 36 m² a Madrid
Calle del Pico de Almanzor. Numancia, Puente de Vallecas, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 50 m² a Roses
BEBLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.fa 3 dies
990 €20 € €/m²
1 hab.·1 bany·50 m²
Pis de 50 m² a Roses
Roses, Girona, Catalunya, Espanya
Pis de 60 m² a El Ejido
BEBLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.fa 3 dies
864 €14 € €/m²
2 hab.·1 bany·60 m²·Planta 3
Pis de 60 m² a El Ejido
Calle Cabina. El Ejido, Almeria, Andalusia, Espanya
Pis de 60 m² a Marbella
BEBLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.fa 2 setmanes
1.108 €18 € €/m²
1 hab.·1 bany·60 m²·Planta 1
Pis de 60 m² a Marbella
Avenida del Limonar. Marbella, Málaga, Andalusia, Espanya
Pis de 55 m² a Torroella de Montgrí
BEBLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.fa 2 setmanes
1.548 €28 € €/m²
2 hab.·1 bany·55 m²·Planta 2
Pis de 55 m² a Torroella de Montgrí
Calle de la Garrotxa. EMD l'Estartit, Torroella de Montgrí, Girona, Catalunya
Pis de 81 m² a Mijas
BEBLUEGROUND ESPAÑA S.L.U.fa 2 setmanes
1.310 €16 € €/m²
2 hab.·1 bany·81 m²·Planta 3
Pis de 81 m² a Mijas
Calle Jose Maria Olazabal. Mijas, Málaga, Andalusia, Espanya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya