Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
AI

Aya Invest

Any de fundació: 2026

Objectes
4
Pisos
3
Cases
1
  • Pis de 140 m² a Benahavís4.000 €Pis de 140 m² a Benahavís3 hab. · 140 m²Urbanización Los Flamingos. Benahavís, Málaga, Andalusia, Espanya
  • Pis de 123 m² a Marbella1.900 €Pis de 123 m² a Marbella2 hab. · 123 m²Conjunto la Dama de Noche, 14. Marbella, Málaga, Andalusia, Espanya
  • Pis de 395 m² a Estepona15.000 €Pis de 395 m² a Estepona4 hab. · 395 m²Carretera de Cádiz. Estepona, Málaga, Andalusia, Espanya
  • Casa de 160 m² a Mijas4.500 €Casa de 160 m² a Mijas3 hab. · 160 m²Avenida Carmen Werner, 4. Mijas, Málaga, Andalusia, Espanya

4 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 140 m² a Benahavís
AIAya Investfa 3 dies
4.000 €29 € €/m²
3 hab.·3 banys·140 m²
Pis de 140 m² a Benahavís
Urbanización Los Flamingos. Benahavís, Málaga, Andalusia, Espanya
Pis de 123 m² a Marbella
AIAya Investfa 3 dies
1.900 €15 € €/m²
2 hab.·2 banys·123 m²·Planta 1
Pis de 123 m² a Marbella
Conjunto la Dama de Noche, 14. Marbella, Málaga, Andalusia, Espanya
Pis de 395 m² a Estepona
AIAya Investfa 3 dies
15.000 €38 € €/m²
4 hab.·4 banys·395 m²
Pis de 395 m² a Estepona
Carretera de Cádiz. Estepona, Málaga, Andalusia, Espanya
Casa de 160 m² a Mijas
AIAya Investfa 3 dies
4.500 €28 € €/m²
3 hab.·3 banys·160 m²
Casa de 160 m² a Mijas
Avenida Carmen Werner, 4. Mijas, Málaga, Andalusia, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya