Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Salamanca

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de Atisú

Atisú

Objectes
3
Pisos
2
Cases
1
  • Pis de 107 m² a Madrid1.800 €Pis de 107 m² a Madrid2 hab. · 107 m²Av. Ciudad de Barcelona. Adelfas, Retiro, Madrid, Comunitat de Madrid
  • Pis de 85 m² a Alacant2.500 €Pis de 85 m² a Alacant2 hab. · 85 m²Primera linea. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
  • Casa de 210 m² a Finestrat4.500 €Casa de 210 m² a Finestrat3 hab. · 210 m²Jamaica. Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya

3 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 107 m² a Madrid
AAtisúabans-d’ahir
1.800 €17 € €/m²
2 hab.·2 banys·107 m²·Planta 8
Pis de 107 m² a Madrid
Av. Ciudad de Barcelona. Adelfas, Retiro, Madrid, Comunitat de Madrid
Pis de 85 m² a Alacant
AAtisúabans-d’ahir
2.500 €29 € €/m²
2 hab.·2 banys·85 m²·Planta 2
Pis de 85 m² a Alacant
Primera linea. Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Casa de 210 m² a Finestrat
AAtisúabans-d’ahir
4.500 €21 € €/m²
3 hab.·3 banys·210 m²
Casa de 210 m² a Finestrat
Jamaica. Finestrat, Alacant, Comunitat Valenciana, Espanya
Contactes
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya