Real-bro
  • Immobles
  • Professionals
  • Llogaters
  • Tarifes
Real-bro
Realbro

Cerca i explora immobles de manera més intel·ligent.

En fer servir el servei, n’acceptes les condicions. La participació al programa de referits es regeix per una oferta a part.

Realbro

TarifesReferitsCom promocionarNormes dels abonamentsPer a professionals

Documents

Condicions d'úsCondicions de pagament i devolucióPolítica de privacitatOferta del programa de referitsAvís legal

Lloguer

Lloguer a EspanyaLloguer a MadridLloguer a BarcelonaLloguer a ValènciaLloguer a SevillaLloguer a GranadaLloguer a Màlaga

Cerca immobiliària

Cerca immobiliàriaCerca al mapaAgències i professionals

© 2026 Realbro. Tots els drets reservats.

GaletesEliminar el compte
Ves al catàleg
Real-bro
Ves al catàleg
Logotip de ATIPIKA Lifestyle Properties

ATIPIKA Lifestyle Properties

Avinguda de Fort de l'Eau 64, 07701, Maó, Illes Balears, España

Any de fundació: 2021

Objectes
8
Pisos
5
Cases
3
  • Pis de 210 m² a Barcelona8.500 €Pis de 210 m² a Barcelona3 hab. · 210 m²Diagonal Mar i el Front Marítim del Poblenou, Sant Martí, Barcelona, Catalunya
  • Pis de 245 m² a Barcelona10.000 €Pis de 245 m² a Barcelona3 hab. · 245 m²Diagonal Mar i el Front Marítim del Poblenou, Sant Martí, Barcelona, Catalunya
  • Casa de 400 m² a Sitges6.950 €Casa de 400 m² a Sitges4 hab. · 400 m²Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Casa de 420 m² a Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró9.900 €Casa de 420 m² a Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró6 hab. · 420 m²Vicens Bou. Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró, Girona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 179 m² a Castelldefels4.950 €Pis de 179 m² a Castelldefels4 hab. · 179 m²Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
  • Pis de 340 m² a Barcelona9.600 €Pis de 340 m² a Barcelona6 hab. · 340 m²Les Tres Torres, Sarrià - Sant Gervasi, Barcelona, Catalunya

8 objectes actius d’aquest perfil.

Pis de 210 m² a Barcelona
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 5 hores
8.500 €40 € €/m²
3 hab.·3 banys·210 m²
Pis de 210 m² a Barcelona
Diagonal Mar i el Front Marítim del Poblenou, Sant Martí, Barcelona, Catalunya
Pis de 245 m² a Barcelona
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
10.000 €41 € €/m²
3 hab.·3 banys·245 m²
Pis de 245 m² a Barcelona
Diagonal Mar i el Front Marítim del Poblenou, Sant Martí, Barcelona, Catalunya
Casa de 400 m² a Sitges
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
6.950 €17 € €/m²
4 hab.·4 banys·400 m²
Casa de 400 m² a Sitges
Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
Casa de 420 m² a Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
9.900 €24 € €/m²
6 hab.·5 banys·420 m²
Casa de 420 m² a Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró
Vicens Bou. Castell d'Aro, Platja d'Aro i s'Agaró, Girona, Catalunya, Espanya
Pis de 179 m² a Castelldefels
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
4.950 €28 € €/m²
4 hab.·3 banys·179 m²
Pis de 179 m² a Castelldefels
Castelldefels, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 340 m² a Barcelona
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
9.600 €28 € €/m²
6 hab.·5 banys·340 m²·Planta 1
Pis de 340 m² a Barcelona
Les Tres Torres, Sarrià - Sant Gervasi, Barcelona, Catalunya
Casa de 312 m² a Sitges
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
4.100 €13 € €/m²
5 hab.·3 banys·312 m²
Casa de 312 m² a Sitges
Sitges, Barcelona, Catalunya, Espanya
Pis de 217 m² a Barcelona
ALATIPIKA Lifestyle Propertiesfa 4 dies
3.568 €16 € €/m²
3 hab.·3 banys·217 m²·Planta 5
Pis de 217 m² a Barcelona
La Dreta de l'Eixample, l'Eixample, Barcelona, Catalunya
Contactes
Web
Ressenyes
Valoració mitjana
0 ressenyes
-

Encara no hi ha ressenyes publicades.

Inicia sessió per deixar una ressenya

Les ressenyes es publiquen des del teu compte.

Inicia sessió
Ressenya